Perşembe Belediyesi

ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ VEDA ETTİ

Belediyemizden Haberler

ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ VEDA ETTİ


5 yıldan bu yana beldemizdeki Ziraat Bankası Hacıkadı Şubesinde müdür olarak görev yapan Bayram Baydan, Bolu'nun Yeniçağa ilçesine tayini çıktı. Baydan Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam'ı ziyaret ederek veda etti. Bakan İnam , Müdür Bayram Baydan'ın ziyareti vesilesiyle yaptığı açıklamada; "  2013 yılından bu güne kadar Perşembe beldemizdeki Ziraat Bankasında görev yapan müdürümüz sayın Bayram Baydan’ın tayini çıkması nedeniyle ziyaretime geldi.Kendisine beldemizde kaldığı süre içerisinde yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerindede başarılar ve sağlıklar dilerim." Dedi. 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PAZARCILARIN TEZGAH SINIR ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

Perşembe Belediyesi ‘Kapalı Pazar Yeri’ ndeki sınır ihlallerini önlemek ve vatandaşın daha geniş alanda alış-verişlerini yapabilmelerini sağlamak için çizilen tezgah sınır çizgilerini tekrar elden geçirerek yeniledi.
Pazarcı esnafının daha tertipli ve düzenli olarak kendi sınırlarında tezgâh açmasını sağlayan çizgilerle pazar esnafının olası yer kargaşasının da önüne geçilmesi hedefleniyor.

DEVAMI

PERŞEMBE’YE KADIN ELİ DEĞDİ

Perşembe Belediyesine Toplum Yararına Proje kapsamında İş-Kur aracılığıyla işbaşı yapan kadın personel, beldemizdeki park ve bulvarların bakım ve temizliğini yapıyor. Zararlı otları temizleyen , çimleri biçen ve çiçeklerin bakımını yapan kadın personel sayesinde Köksal Toptan Bulvarı daha estetik bir görünüme kavuşacak.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI