Perşembe Belediyesi

SARIKADI MAHALLESİ AKCAMİ SOKAKTA PARKE YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Belediyemizden Haberler

SARIKADI MAHALLESİ AKCAMİ SOKAKTA PARKE YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

SARIKADI MAHALLESİ AKCAMİ SOKAKTA PARKE YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Sarıkadı Mahallesi Akcami Sokakta (Hacıkadı Aile Mezarlığı mevkii) altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yaya kaldırımı ve beton parke yol çalışmalarına devam ediliyor.
Altyapı çalışmalar kapsamında Akcami Sokağa; Perşembe Belediye büz imalat şantiyesinde imal edilen 200 mm çapında, 300 metre beton büz (künk) boru döşendi. 14 Nisan da başlayan beton parke yol çalışmaları kapsamında da yaklaşık 200 metre beton parke yol ve yaya kaldırımı yapıldı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELEDİYESİ ATIK SU ARITMA TESİSİ FAALİYETE GEÇTİ

Zonguldak’taki belde belediyeler içerisinde ilk arıtma tesisi Perşembe Belediyesi  tarafından yaptırıldı.
2017 yılında Çaycuma Organize Sanayi Bölge  Müdürlüğü, Delta Su Arıtma Sistemleri Şirketi ile Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ve Perşembe Belediyesi arasında yapılan protokol anlaşması  ile yapımına başlanılan,  2018 yılı  Ağustos ayında inşası  tamamlanan Perşembe Belediyesi Atık Su Arıtma Tesisimiz faaliyete geçti.
Perşembe Belediyesinin  kendi imkanları ile yaptırılan ve  3 üniteden oluşan atık su arıtma tesisinin  Belediyeye  550.00 bin TL ye mal olduğunu ifade eden Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, “Arıtma tesisimizin yapımını üstlenen Delta Su Arıtma Sistemleri A.Ş nin sahibi Tayfun Çengelcik’e böyle bir eseri beldemize kazandırdıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Tesisimizin Organize Sanayi Bölgesi içerisine yapılmasında emeği geçen Zonguldak Valiliğimize, Çaycuma Kaymakamlığına, Çaycuma Organize Sanayi  Bölgesi  idaresi  yöneticilerine teşekkürlerimi arz ederim.  Amacımız temiz ve sağlıklı bir çevre oluşturmaktı.  Bunu gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Ayrıca Zonguldak’taki belde belediyeler içerisinde ilk arıtma tesisinin belediyemiz tarafından yapılmasından da gurur duyuyorum. Tesisimizin beldemize ve çevremize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

DEVAMI

HACIKADI MAHALLESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR...

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Hacıkadı Mahallesinde başlatılan tamirat ,tadilat ve yenileme  çalışmaları devam ediyor.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI