Perşembe Belediyesi

SARIKADI MAHALLESİ AKCAMİ SOKAKTA PARKE YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Belediyemizden Haberler

SARIKADI MAHALLESİ AKCAMİ SOKAKTA PARKE YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

SARIKADI MAHALLESİ AKCAMİ SOKAKTA PARKE YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Sarıkadı Mahallesi Akcami Sokakta (Hacıkadı Aile Mezarlığı mevkii) altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yaya kaldırımı ve beton parke yol çalışmalarına devam ediliyor.
Altyapı çalışmalar kapsamında Akcami Sokağa; Perşembe Belediye büz imalat şantiyesinde imal edilen 200 mm çapında, 300 metre beton büz (künk) boru döşendi. 14 Nisan da başlayan beton parke yol çalışmaları kapsamında da yaklaşık 200 metre beton parke yol ve yaya kaldırımı yapıldı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PAZARCILARIN TEZGAH SINIR ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

Perşembe Belediyesi ‘Kapalı Pazar Yeri’ ndeki sınır ihlallerini önlemek ve vatandaşın daha geniş alanda alış-verişlerini yapabilmelerini sağlamak için çizilen tezgah sınır çizgilerini tekrar elden geçirerek yeniledi.
Pazarcı esnafının daha tertipli ve düzenli olarak kendi sınırlarında tezgâh açmasını sağlayan çizgilerle pazar esnafının olası yer kargaşasının da önüne geçilmesi hedefleniyor.

DEVAMI

PERŞEMBE’YE KADIN ELİ DEĞDİ

Perşembe Belediyesine Toplum Yararına Proje kapsamında İş-Kur aracılığıyla işbaşı yapan kadın personel, beldemizdeki park ve bulvarların bakım ve temizliğini yapıyor. Zararlı otları temizleyen , çimleri biçen ve çiçeklerin bakımını yapan kadın personel sayesinde Köksal Toptan Bulvarı daha estetik bir görünüme kavuşacak.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI