PERŞEMBE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNE BETON PARKE PARKE DÖŞENMEYE BAŞLANDI........................

PERŞEMBE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNE BETON PARKE PARKE  DÖŞENMEYE BAŞLANDI........................

Perşembe Küçük Sanayi Sitesinde bordür yerleştirme çalışmalarının tamamlanmasının ardından 4 Mart 2021 Perşembe günü site içine kilitli beton parke döşenmeye başlandı.
Perşembe Küçük Sanayi Sitesinde, 10 Şubat 2021 tarihinde başlatılan, kar yağışı ve olumsuz hava şartları sebebiyle bir süre ara verilen beton parke yol çalışmaları son hız devam ediyor. 9 bin 500 metrekarelik alanda yapılacak olan beton parke çalışması sayesinde Perşembe Küçük Sanayi Sitesi, kışın çamur ve çukurdan, yazın da tozdan kurtarılmış olacak.
Küçük sanayi sitesine döşenecek olan 9 bin 500 metrekare kilitli parke taşı, sanayi sitesinde iş yeri bulunan esnaf ve sanatkârların maddi katkıları ve ilimiz Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’nun destekleriyle temin edildi. İşçilik ve iş makinesi desteği ile bordür taşlarının yarısının temini de Perşembe Belediyesi tarafından gerçekleştirildi. Çalışmalardan memnuniyetini dile getiren site esnafı , İlimiz milletvekili Ahmet Çolakoğlu ve Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve sitenin başkan ve yönetim kuruluna teşekkür ettiler. Çalışmaların 2 ayda tamamlanması planlanıyor. 1994 yılında temeli atılan Perşembe Küçük Sanayi Sitesi, çarşı merkezindeki esnaf ve sanatkârların yeni işyerlerini taşınmasıyla birlikte 2013 yılında hizmete girmişti.

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam