Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELEDİYESPOR YARARINA KERMES DÜZENLENDİ

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELEDİYESPOR YARARINA KERMES DÜZENLENDİ


2017-2018 futbol sezonunda şampiyon olarak 1.nci Amatör Lig’den Süper Amatör Lig’e yükselen Perşembe Belediyespor Kulübü yararına Kermes etkinliği düzenlendi.
10 -11 Mayıs 2018 Çarşamba ve Perşembe günleri Beldemiz Kapalı Pazar Yeri girişinde ve Belediye Düğün Salonu bahçesinde düzenlenen kermeste, kursiyer bayanlar tarafından bazlama ekmeği yufka ve gözleme açılarak stantlarda satışa sunuldu. Kermes etkinliğinde görev alan kursiyer bayanlar Perşembe Belediyespor forması giyerek iki gün boyunca canla başla çalıştılar.
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, kermes stantlarını ziyaret ederek, kermeste görev alan kursiyerler ve vatandaşlarla sohbet etti. Kermese ilgi gösteren vatandaşlar da , alışveriş yaparak Perşembe Belediyespor Kulübüne katkıda bulundular. Başkan İnam, kermes münasebetiyle yaptığı açıklamada: “Kermes etkinliğimize emek veren hocalarımız ve kursiyerlerimize ; destek olan hayırsever halkımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Dedi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELDEMİZDE FENER ALAYI VE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Perşembe Belediyesinin organizasyonuyla beldemizde fener alayı ve havai fişek gösterisi düzenlendi. 29 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 19.00’de Belediye Aile Çay Bahçesi önünden dev Türk bayrağı açarak Cumhuriyet (PTT) Caddesine doğru yürüyüşe geçen kortej , Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL bandosu eşliğinde Özsamey Caddesini takiben, Atatürk Caddesinden yürüyüşün başladığı Aile Çay Bahçesi önüne kadar yürüdü. Gençlerin söylediği marşlar eşliğinde yürüyen gruba vatandaşlar da alkışlarla destek verdi. Yürüyüşün ardından Belediye Aile Çay Bahçesi önünde gerçekleştirilen havai fişek gösterisiyle etkinlik sona erdi. Perşembe Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Havai Fişek Gösterisi" de ilgiyle izlendi. Yürüyüşe Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclis üyeleri, Perşembe Jandarma Karakol Komutanı Fikret Uslu, Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL Müdürü Muhammet Ardıç, CHP Belde Başkanı Mevlüt Çelebi, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

DEVAMI

BAŞKAN İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan İnam'ın mesajı şu şekilde: 
"Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ulusumuza en büyük armağanı olan laik,demokratik ve çağdaş cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatma inancı ve azmiyle Cumhuriyetimizin 95.kuruluş yıl dönümünü kutlar,sevgi ve saygılarımı sunarım."
İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI