Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELEDİYESPOR YARARINA KERMES DÜZENLENDİ

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELEDİYESPOR YARARINA KERMES DÜZENLENDİ


2017-2018 futbol sezonunda şampiyon olarak 1.nci Amatör Lig’den Süper Amatör Lig’e yükselen Perşembe Belediyespor Kulübü yararına Kermes etkinliği düzenlendi.
10 -11 Mayıs 2018 Çarşamba ve Perşembe günleri Beldemiz Kapalı Pazar Yeri girişinde ve Belediye Düğün Salonu bahçesinde düzenlenen kermeste, kursiyer bayanlar tarafından bazlama ekmeği yufka ve gözleme açılarak stantlarda satışa sunuldu. Kermes etkinliğinde görev alan kursiyer bayanlar Perşembe Belediyespor forması giyerek iki gün boyunca canla başla çalıştılar.
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, kermes stantlarını ziyaret ederek, kermeste görev alan kursiyerler ve vatandaşlarla sohbet etti. Kermese ilgi gösteren vatandaşlar da , alışveriş yaparak Perşembe Belediyespor Kulübüne katkıda bulundular. Başkan İnam, kermes münasebetiyle yaptığı açıklamada: “Kermes etkinliğimize emek veren hocalarımız ve kursiyerlerimize ; destek olan hayırsever halkımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Dedi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI