PERŞEMBE BELEDİYESPOR KULÜBÜ YARARINA KAHVALTI DÜZENLENDİ(2019)..........................................................

PERŞEMBE BELEDİYESPOR KULÜBÜ YARARINA KAHVALTI DÜZENLENDİ(2019)..........................................................

Perşembe Belediyespor 2019 yılı geleneksel kahvaltısını gerçekleştirdi.
Perşembe Beldemizin Zonguldak Süper Amatör Küme Ligindeki temsilcisi “Perşembe Belediyespor Kulübü” yararına, 25 Ağustos 2019 Pazar günü "Dayanışma ve Kaynaşma Kahvaltısı” düzenlendi.
Perşembe Yeni Belediye Düğün Salonunda, 10.00-13.00 saatleri arasında düzenlenen kahvaltıya katılım yoğun oldu . Kahvaltı etkinliğine iştirak edenleri yönetimiyle beraber kapıda karşılayan Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Perşembe Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Koç, misafirlerle yakından ilgilendiler.
Kahvaltıya; Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, CHP İl Başkanı Hakkı Güney ve Zonguldak İl Teşkilatı üyeleri, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Köktürk ve Çaycuma İlçe Teşkilatı üyeleri, Çaycuma ADD Başkanı Zeki Saim Oral ve yönetim kurulu üyeleri, Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetim kurulu üyeleri, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclisi üyeleri, CHP Perşembe Belde Başkanı Mevlüt Çelebi ve Teşkilat üyeleri, CHP Perşembe Gençlik ve Kadın kolları üyeleri, GMİS eski başkanlarından İl Genel Meclisi üyesi Ramis Muslu, , Perşembe Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Koç ve Yönetim Kurulu üyeleri , Perşembe Belediyespor Genel Kaptanı Gültekin Özyurt, Perşembe Belediyesporlu futbolcular ve teknik ekip, köy ve mahalle muhtarları, öğretmenler, okul müdürleri, esnaflar, davetliler ve vatandaşlar katıldı. Kahvaltı sonrası Belediye Başkanı İsmail İnam ve Perşembe Belediyespor Kulübü Başkanı Teoman Koç , Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya takıma destekleri için teşekkür ederek Perşembe Belediyespor forması hediye ettiler. Ayrıca 1984 yılında Perşembespor Kulübünün ilk kurucu Başkan ve yardımcıları ve aynı zamanda takımın eski futbolcularından olan Arif Yurtöz, Hayrettin Katırcı ve Yusuf (Yalçın) Bostancı’ya da Perşembe Belediyespor forması hediye edildi. Başkan İnam ve Teoman Koç, takıma verdiği destek ve katkılardan dolayı (ikamet ettiği Bursa’dan gelerek kahvaltıya katılan) Arif Yurtöz, Hayrettin Katırcı ve Yusuf Bostancı’ya teşekkür ettiler. 
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam kahvaltı münasebetiyle yaptığı açıklamada; “Perşembe Belediyespor’a yardımcı olmak, Perşembe Belediyespor’u daha iyi yerlere getirmek için spor kulübümüz yararına önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da kahvaltı etkinliği düzenledik. Bu kahvaltıları artık geleneksel hale getirdik. Ben emeği geçen, destek olan herkese bilhassa bu etkinliğin düzenlenmesinde çok emeği olan Perşembeli bayanlara çok teşekkür ediyorum. Ayrıca katkıda bulunan tüm halkımıza vatandaşlarımıza, iş adamlarımıza, esnafımıza, Perşembe’den ve Perşembe dışından kahvaltımıza katılan arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra Perşembe Belediyespor layık olduğu yere gelecektir. Futbolcularımıza, antrenörümüze başarılar diliyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum. “ dedi. Perşembe Yeni Belediye Düğün salonunda yapılan kahvaltı sonrası Başkan İnam misafirlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam