Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELEDİYESPOR KENDİNE GELDİ...FİLYOS ATEŞ SPOR:0 PERŞEMBE BELEDİYESPOR:5

Perşembe Belediyespor

PERŞEMBE BELEDİYESPOR KENDİNE GELDİ...FİLYOS ATEŞ SPOR:0 PERŞEMBE BELEDİYESPOR:5

FİLYOS ATEŞ SPOR:0
PERŞEMBE BELEDİYESPOR:5
GOLLER: IMAM.IMAM.IMAM.GÖKHAN.ISMAİL

Süper Amatör Ligin 10.ncu haftasında Perşembe Belediyespor Çaycuma Sentetik Sahada Filyos Ateşspor ile karşı karşıya geldi. 
9 Aralık 2018 Pazar günü saat 14.30'da oynanan karşılaşmada üstün bir futbol ortaya koyan takımımız Perşembe Belediyespor , rakip takım Filyos Ateşspor'u 5-0 net skorla mağlup etti. Perşembe Belediyespor'un gollerini İmam (3) , Gökhan ve İsmail attı. Maçın ilk yarısı da Perşembe Belediyespor'un 2-0 üstünlüğüyle kapandı. Perşembe Belediyesporlu bir grup taraftarda maç boyunca  takımlarını destekledi. Bu skorla 3 puanın sahibi olan Perşembe Belediyespor puanını 7'ye çıkardı. Süper Amatör Ligde aldığı üzücü sonuçların ardından Perşembe Belediyespor'un bu haftaki galibiyeti taraftarlarca büyük bir sevinçle karşılandı. Takımımızı, teknik kadroyu ve yöneticileri tebrik eder , başarılarının devamını dileriz. 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE ŞEHİR STADI YENİLENİYOR…

Perşembe sahasının zemini sentetik çime dönüşürken, tribün ve soyunma odaları da yeniden yapılacak…
Perşembe Belediyespor futbol takımının 2018-2019 futbol sezonunda Zonguldak Süper Amatör Lig’e yükselmesinin ardından atıl durumda kalan Perşembe Şehir Stadı yenilenerek yeniden futbola hizmet etmeye hazırlanıyor. Perşembe Belediye Başkanlığı ve Perşembe Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığının girişimleriyle mevcut sahamız geçtiğimiz günlerde Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne devredildi. En kısa zamanda ihaleye çıkarılacak olan Perşembe sahasında yapılacak olan düzenlemelerin ardından , zemin sentetik çime dönüşürken, tribünler ve soyunma odaları da yeniden yapılacak. Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun standartlara uygun olmadığı için maç veremediği Perşembe Sahamızda Perşembe Belediyespor takımı , taraftar desteğini de arkasına alarak süper amatör lig maçlarını artık kendi sahasında oynayabilecek. 
Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam: “Bilindiği gibi Perşembe Belediyespor futbol takımımız kurulduğu tarihten (1984) buyana ilk kez 2018 -2019 futbol sezonunda süper amatör küme ligine yükselmişti. Beldemizdeki mevcut sahamızın Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ZASKF) tarafından süper amatör lig maçlarının oynanmasına uygun bulunmaması sebebiyle Perşembe Belediyespor süper lig maçlarını Çaycuma Şehir Stadında ve Çaycuma Sentetik sahada oynamak zorunda kalıyordu. Mevcut sahamızın Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne devredilmesiyle beldemize yeni bir sentetik saha ile yeni tribün ve soyunma odalarının yapılması için çalışmalar başlatılmış olup en kısa zamanda yeni yapılacak stadyumumuzda maçlarımızı oynayacağımıza inanıyoruz. İlgililere , yöneticilere ve idarecilere destekleri ve katkıları için teşekkür ediyoruz. Perşembemize ve sporseverlerimize hayırlı olsun.” Dedi.

DEVAMI

PERŞEMBE BELEDİYESPOR U19 TAKIMI SEÇMELERİ ERTELENDİ

Perşembe Belediyespor U19 Futbol Takımı için 01 Ocak 2018 Salı günü saat 13.00’de yapılacağı duyurulan seçmeler 05 Ocak 2019 Cumartesi gününe ertelendi. Perşembe Belediyespor’dan konu ile ilgili olarak yapılan yeni duyuru şöyle: 
“05.01.2019 Cumartesi günü saat 13:30 da Perşembe ÇPA Lisesi bahçesinde 2000-2001-2002-2003 doğumlu gençlerden Persembe Belediye Sporun genç takımı U-19 futbolcu secmeleri yapılacaktır.Seçmelere katılacak arkadasların spor kıyafetleri ile Persembe ÇPA Lisesi bahcesinde hazır bulunmaları rica olunur.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI