PERŞEMBE BELEDİYESİ SOSYAL YAŞAM ALANI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADI...................................

PERŞEMBE BELEDİYESİ SOSYAL YAŞAM ALANI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLADI...................................

Perşembe Belediyesi Halı Saha Tesislerinin karşısındaki arazide kurulacak olan sosyal yaşam alanı için çalışmalara başlandı.
Perşembe Belediyesince yeniden düzenlenerek geçen yılın (2019) Aralık ayında hizmete açılan Köksal Toptan Bulvarı üzerindeki 1.200 metrekare arazide kurulacak olan yaşam alanı, her yaştan insana sosyal ve sportif etkinlik imkanı sağlayarak boş vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirmesine katkıda bulunacak.
Geçen hafta başlayan çalışmalar kapsamında çevre duvarlarının inşası devam eden alana , basketbol sahası , voleybol sahası, çocuk parkları , piknik alanları inşa edilip spor alet ve ekipmanları, oturma grupları ve kamelyalar yerleştirilerek ücretsiz internet hizmeti de verilecek. Yeşil alan ve çevre düzenlemesinin ardından da mobese kamera sistemi kurularak alanın çevresi ışıklandırılacak.
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, 2014 yılında beldemizde “DEĞİŞİM” sloganı ile yola çıktığımız hizmet yarışında, daha yaşanabilir bir belde oluşturmak için aralıksız çalışarak seçimden önce yapmayı planladığımız ve halkımıza söz verdiğimiz projelerden birini daha çok yakında hayata geçireceğiz. Beldemize ve halkımıza hayırlı olsun dedi.

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam