Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELEDİYESİ MERKEZ MAHALLE’DE İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELEDİYESİ MERKEZ MAHALLE’DE İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Perşembe Belediyemiz tarafından Perşembe Merkez Mahallede Ramazan ayının yirmi yedinci gününde vatandaşlara iftar yemeği verildi. 
Perşembe Belediyemiz geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında beldemizin tüm mahallelerinde verdiği iftar yemeklerinin sonuncusunu (Sarıkadı Yeni Mahalle, Hacıkadı, Hacırecepler ve Keçecioğlu Mahallesinin ardından ) Perşembe Merkez Mahalle’de gerçekleştirdi. Başkan İsmail İnam ve meclis üyeleri , iftar yemeğine iştirak eden bay bayan vatandaşları çay bahçesi girişinde girişinde karşılayarak “Hoş geldiniz” dediler

Cevat Özyurt Belediye Aile Çay bahçesinde 11 Haziran 2018 Pazartesi günü gerçekleştirilen iftar yemeğine beldemiz ve beldemiz dışından yoğun katılım vardı. Programa ev sahibi olarak Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, ve Belediye Meclis üyeleri, CHP Zonguldak 3.ncü sıra Milletvekili adayı Umut Başoğlu, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zekai Kamitoğlu , önceki TSO başkanı Rıfat Sarsık, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, İlçe Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın,Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Perşembe Belde Başkanı Mevlüt Çelebi, GMİS eski başkanı Ramis Muslu, Siyasi Parti Temsilcileri, Tiyatro Mil üyeleri, Perşembe Belediyespor Kulübü Başkanı Teoman Koç ve yönetim Kurulu üyeleri,okul müdürleri, öğretmenler STK temsilcileri , esnaflar ve din görevlileri de iftara katılanlar arasındaydı..
İftar yemeğinden önce din görevlileri tarafından kısa bir program düzenlenerek Aşr-ı Şerif ve ilahiler okundu ardından iftar duası yapıldı. Selamlama konuşması yapmak üzere mikrofona davet edilen Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, yaptığı konuşmada : " Sevgili Perşembeliler ve değerli misafirler! Her sene geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programlarımızın sonuncusunu Merkez Mahallemizde gerçekleştiriyoruz. İftarımıza katılan tüm misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Afiyet olsun.3 gün sonra kutlayacağımız Ramazan bayramınızı da kutluyor, bayramınız mübarek olsun diyorum. Katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. "dedi. İftar yemeğinin ardından misafirlere çay servisi yapıldı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELDEMİZDE FENER ALAYI VE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Perşembe Belediyesinin organizasyonuyla beldemizde fener alayı ve havai fişek gösterisi düzenlendi. 29 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 19.00’de Belediye Aile Çay Bahçesi önünden dev Türk bayrağı açarak Cumhuriyet (PTT) Caddesine doğru yürüyüşe geçen kortej , Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL bandosu eşliğinde Özsamey Caddesini takiben, Atatürk Caddesinden yürüyüşün başladığı Aile Çay Bahçesi önüne kadar yürüdü. Gençlerin söylediği marşlar eşliğinde yürüyen gruba vatandaşlar da alkışlarla destek verdi. Yürüyüşün ardından Belediye Aile Çay Bahçesi önünde gerçekleştirilen havai fişek gösterisiyle etkinlik sona erdi. Perşembe Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Havai Fişek Gösterisi" de ilgiyle izlendi. Yürüyüşe Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclis üyeleri, Perşembe Jandarma Karakol Komutanı Fikret Uslu, Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL Müdürü Muhammet Ardıç, CHP Belde Başkanı Mevlüt Çelebi, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

DEVAMI

BAŞKAN İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan İnam'ın mesajı şu şekilde: 
"Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ulusumuza en büyük armağanı olan laik,demokratik ve çağdaş cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatma inancı ve azmiyle Cumhuriyetimizin 95.kuruluş yıl dönümünü kutlar,sevgi ve saygılarımı sunarım."
İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI