Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELEDİYESİ MERKEZ MAHALLE’DE İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELEDİYESİ MERKEZ MAHALLE’DE İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Perşembe Belediyemiz tarafından Perşembe Merkez Mahallede Ramazan ayının yirmi yedinci gününde vatandaşlara iftar yemeği verildi. 
Perşembe Belediyemiz geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında beldemizin tüm mahallelerinde verdiği iftar yemeklerinin sonuncusunu (Sarıkadı Yeni Mahalle, Hacıkadı, Hacırecepler ve Keçecioğlu Mahallesinin ardından ) Perşembe Merkez Mahalle’de gerçekleştirdi. Başkan İsmail İnam ve meclis üyeleri , iftar yemeğine iştirak eden bay bayan vatandaşları çay bahçesi girişinde girişinde karşılayarak “Hoş geldiniz” dediler

Cevat Özyurt Belediye Aile Çay bahçesinde 11 Haziran 2018 Pazartesi günü gerçekleştirilen iftar yemeğine beldemiz ve beldemiz dışından yoğun katılım vardı. Programa ev sahibi olarak Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, ve Belediye Meclis üyeleri, CHP Zonguldak 3.ncü sıra Milletvekili adayı Umut Başoğlu, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zekai Kamitoğlu , önceki TSO başkanı Rıfat Sarsık, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, İlçe Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın,Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Perşembe Belde Başkanı Mevlüt Çelebi, GMİS eski başkanı Ramis Muslu, Siyasi Parti Temsilcileri, Tiyatro Mil üyeleri, Perşembe Belediyespor Kulübü Başkanı Teoman Koç ve yönetim Kurulu üyeleri,okul müdürleri, öğretmenler STK temsilcileri , esnaflar ve din görevlileri de iftara katılanlar arasındaydı..
İftar yemeğinden önce din görevlileri tarafından kısa bir program düzenlenerek Aşr-ı Şerif ve ilahiler okundu ardından iftar duası yapıldı. Selamlama konuşması yapmak üzere mikrofona davet edilen Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, yaptığı konuşmada : " Sevgili Perşembeliler ve değerli misafirler! Her sene geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programlarımızın sonuncusunu Merkez Mahallemizde gerçekleştiriyoruz. İftarımıza katılan tüm misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Afiyet olsun.3 gün sonra kutlayacağımız Ramazan bayramınızı da kutluyor, bayramınız mübarek olsun diyorum. Katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. "dedi. İftar yemeğinin ardından misafirlere çay servisi yapıldı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI