Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELEDİYESİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLEDİ

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELEDİYESİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLEDİ

Ramazan bayramının birinci günü olan 15 Haziran 2018 Cuma günü Cevat Özyurt Belediye Aile Çay Bahçesinde Perşembe Belediyemiz tarafından bayramlaşma programı düzenlendi. Saat 11.00’de başlayan programa Belediye Başkanı İsmail İnam ve meclis üyeleri, Perşembe Merkez Camii Derneği Başkanı Mehmet Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, Perşembe Belediyespor Kulübü Başkanı Teoman Koç,Özel Yeşil Bahçe Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü İsa Çaltepe ile mahalle ve köylerden gelen vatandaşlar katıldı.
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclis üyeleri vatandaşlarla tek tek bayramlaşarak, vatandaşların bayramını kutladılar Protokol ve vatandaşların bayramlaşması ve tebrikleşmesinin ardından Perşembe Belediyesi tarafından misafirlere çay ,kurabiye ve çikolata ikram edildi.Bayramın ilk gününde beldemizde parçalı bulutlu bir hava vardı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELEDİYESİ ATIK SU ARITMA TESİSİ FAALİYETE GEÇTİ

Zonguldak’taki belde belediyeler içerisinde ilk arıtma tesisi Perşembe Belediyesi  tarafından yaptırıldı.
2017 yılında Çaycuma Organize Sanayi Bölge  Müdürlüğü, Delta Su Arıtma Sistemleri Şirketi ile Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ve Perşembe Belediyesi arasında yapılan protokol anlaşması  ile yapımına başlanılan,  2018 yılı  Ağustos ayında inşası  tamamlanan Perşembe Belediyesi Atık Su Arıtma Tesisimiz faaliyete geçti.
Perşembe Belediyesinin  kendi imkanları ile yaptırılan ve  3 üniteden oluşan atık su arıtma tesisinin  Belediyeye  550.00 bin TL ye mal olduğunu ifade eden Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, “Arıtma tesisimizin yapımını üstlenen Delta Su Arıtma Sistemleri A.Ş nin sahibi Tayfun Çengelcik’e böyle bir eseri beldemize kazandırdıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Tesisimizin Organize Sanayi Bölgesi içerisine yapılmasında emeği geçen Zonguldak Valiliğimize, Çaycuma Kaymakamlığına, Çaycuma Organize Sanayi  Bölgesi  idaresi  yöneticilerine teşekkürlerimi arz ederim.  Amacımız temiz ve sağlıklı bir çevre oluşturmaktı.  Bunu gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Ayrıca Zonguldak’taki belde belediyeler içerisinde ilk arıtma tesisinin belediyemiz tarafından yapılmasından da gurur duyuyorum. Tesisimizin beldemize ve çevremize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

DEVAMI

HACIKADI MAHALLESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR...

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Hacıkadı Mahallesinde başlatılan tamirat ,tadilat ve yenileme  çalışmaları devam ediyor.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI