Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELEDİYESİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLEDİ

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELEDİYESİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLEDİ

Ramazan bayramının birinci günü olan 15 Haziran 2018 Cuma günü Cevat Özyurt Belediye Aile Çay Bahçesinde Perşembe Belediyemiz tarafından bayramlaşma programı düzenlendi. Saat 11.00’de başlayan programa Belediye Başkanı İsmail İnam ve meclis üyeleri, Perşembe Merkez Camii Derneği Başkanı Mehmet Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, Perşembe Belediyespor Kulübü Başkanı Teoman Koç,Özel Yeşil Bahçe Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü İsa Çaltepe ile mahalle ve köylerden gelen vatandaşlar katıldı.
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclis üyeleri vatandaşlarla tek tek bayramlaşarak, vatandaşların bayramını kutladılar Protokol ve vatandaşların bayramlaşması ve tebrikleşmesinin ardından Perşembe Belediyesi tarafından misafirlere çay ,kurabiye ve çikolata ikram edildi.Bayramın ilk gününde beldemizde parçalı bulutlu bir hava vardı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BAŞKAN İNAM’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETLERİ..

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, beraberinde Belediye Meclis üyeleri ; Mevlüt Çelebi , Yaşar Durdu ve Semra Özyurt ile birlikte Perşembe Beldemizdeki eğitim kurumlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.
23 Kasım 2018 Cuma günü Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi ,Perşembe Anaokulu Şehit Astsubay Salim Uçar Ortaokulu ve Şehit Astsubay Salim Uçar İlkokulunu ziyaret eden heyet, eğitim kurumlarının müdürleri tarafından karşılandı.Daha sonra okulların öğretmenler odasında öğretmenlerle bir süre sohbet eden Başkan İnam ve Meclis üyeleri, okullarda görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladılar. Perşembe Belediye Başkanı İnam, eğitim kurumlarında öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmalarda; eğitim öğretime çok önem veren bir insan olduğunu belirterek, “Eğitim öğretim olmadan bu memleketin kalkınması mümkün değil. Bunu da sizler başaracaksınız. Sizlere güveniyoruz. Okullarımızın ne ihtiyacı varsa belediye olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.” Diye konuştu.Başkan İnam öğretmenler günü münasebetiyle yayımladığı mesajında da şu ifadelere yer verdi: "“ Ulusları kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir” diyen baş öğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün aydınlattığı yolda, çağdaş eğitimin öncüleri olan ve geleceğimizi kuran değerli öğretmenlerimizin “ öğretmenler günü kutlu olsun."DEVAMI

BAŞKAN İNAM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Perşembe Beldemiz Belediye Başkanı İsmail İnam, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak öğretmenler gününü kutladı. 
Başkan İnam mesajında şu ifadelere yer verdi: "Ulusları kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir” diyen Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün aydınlattığı yolda, çağdaş eğitimin öncüleri olan ve geleceğimizi kuran değerli öğretmenlerimizin “ öğretmenler günü kutlu olsun."
İsmail İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI