Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELEDİYESİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLEDİ

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELEDİYESİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMI DÜZENLEDİ

Ramazan bayramının birinci günü olan 15 Haziran 2018 Cuma günü Cevat Özyurt Belediye Aile Çay Bahçesinde Perşembe Belediyemiz tarafından bayramlaşma programı düzenlendi. Saat 11.00’de başlayan programa Belediye Başkanı İsmail İnam ve meclis üyeleri, Perşembe Merkez Camii Derneği Başkanı Mehmet Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, Perşembe Belediyespor Kulübü Başkanı Teoman Koç,Özel Yeşil Bahçe Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü İsa Çaltepe ile mahalle ve köylerden gelen vatandaşlar katıldı.
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclis üyeleri vatandaşlarla tek tek bayramlaşarak, vatandaşların bayramını kutladılar Protokol ve vatandaşların bayramlaşması ve tebrikleşmesinin ardından Perşembe Belediyesi tarafından misafirlere çay ,kurabiye ve çikolata ikram edildi.Bayramın ilk gününde beldemizde parçalı bulutlu bir hava vardı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PAZARCILARIN TEZGAH SINIR ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

Perşembe Belediyesi ‘Kapalı Pazar Yeri’ ndeki sınır ihlallerini önlemek ve vatandaşın daha geniş alanda alış-verişlerini yapabilmelerini sağlamak için çizilen tezgah sınır çizgilerini tekrar elden geçirerek yeniledi.
Pazarcı esnafının daha tertipli ve düzenli olarak kendi sınırlarında tezgâh açmasını sağlayan çizgilerle pazar esnafının olası yer kargaşasının da önüne geçilmesi hedefleniyor.

DEVAMI

PERŞEMBE’YE KADIN ELİ DEĞDİ

Perşembe Belediyesine Toplum Yararına Proje kapsamında İş-Kur aracılığıyla işbaşı yapan kadın personel, beldemizdeki park ve bulvarların bakım ve temizliğini yapıyor. Zararlı otları temizleyen , çimleri biçen ve çiçeklerin bakımını yapan kadın personel sayesinde Köksal Toptan Bulvarı daha estetik bir görünüme kavuşacak.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI