Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELEDİYESİ 2018 RAMAZAN ŞENLİKLERİ BAŞLADI

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELEDİYESİ 2018 RAMAZAN ŞENLİKLERİ BAŞLADI

Perşembe Belediyesi tarafından ramazan ayı etkinlikleri kapsamında ilki 2016 yılı ramazan ayında olmak üzere bu yıl üçüncü kez düzenlenen ve geleneksel hale getirilen şenlik programı , 19 Mayıs 2018 Cumartesi akşamı Cevat Özyurt Belediye Aile Çay bahçesinde gerçekleştirildi. 
Saat 21.30’da başlayan programa çocuklarıyla birlikte gelen vatandaşlar 3 saat boyunca çay bahçesinde hoşça vakit geçirdiler. 
Bu yılın ilk programında Gökçebey İlçesinden beldemize gelen Kemal Danacı yönetimindeki “Tiyatro Mil” tiyatro grubu üyeleri izleyenlere palyaço show gösterisi sergileyerek çocuklara Perşembe Belediyesi logolu balon dağıtımı gerçekleştirdiler ve çocuklarla çeşitli oyunlar oynadılar. Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Meclis üyelerinde izlediği program 00.30’da sona erdi. 
Gelecek haftaki etkinliklerde (26 Mayıs 2018 ) ise izleyicilere palyaço show, kukla show ve diğer sürpriz gösteriler sergilenecek.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI