PERŞEMBE BELEDİYESİ 1000 KİŞİYE İFTAR YEMEĞİ VERDİ........................

PERŞEMBE BELEDİYESİ 1000 KİŞİYE İFTAR YEMEĞİ VERDİ........................

Perşembe Belediyemiz tarafından düzenlenen geleneksel iftar programı yoğun katılımla gerçekleşti. Perşembe Belediyemiz tarafından Ramazan ayının yirmi sekizinci gününde belediye yeni düğün salonunda vatandaşlara iftar yemeği verildi. Başkan İsmail İnam ve meclis üyeleri , iftar yemeğine iştirak eden bay bayan vatandaşları yeni düğün salonu kapısında karşılayarak “Hoş geldiniz” dediler
3 Haziran 2019 Pazar günü gerçekleştirilen iftar yemeğine beldemiz ve beldemiz dışından yoğun katılım vardı. Programa ev sahibi olarak Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, ve Belediye Meclis üyeleri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zekai Kamitoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Esnaf ve Sanatkalarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, Türkiye Emekliler Derneği Çaycuma Şubesi Başkanı Nizamettin Eyidoğan, CHP İlçe Başkanı Şeref Köktürk, eski Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Şendoğan Kaya, CHP eski Zonguldak Milletvekillerinden Ali İhsan Köktürk, Zonguldak Muharip Gaziler Derneği Başkanı Recep Başar ve dernek üyeleri, Perşembe Belediyespor Kulübü Başkanı Teoman Koç ve yönetim kurulu üyeleri,CHP Belde Başkanı Mevlüt Çelebi, esnaf ve işadamları, muhtarlar, gaziler, okul müdürleri, din görevlileri, belediye ve il genel meclis üyeleri ile yaklaşık bin kişi katıldı.
İftar yemeğinden önce din görevlileri tarafından kısa bir program düzenlenerek Kur’an-ı Kerim ve ilahiler okundu ardından iftar duası yapıldı. Selamlama konuşması yapmak üzere mikrofona davet edilen Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, yaptığı konuşmada : " Geleneksel hale getirdiğimiz iftarlarımızdan birini daha gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Davetimize katılan tüm konuklarımıza ve Belde halkımıza çok teşekkür ediyorum. Zonguldak Gaziler Derneği yönetimi de bu akşam aramızda. Onlara ayrıca 'hoşgeldiniz' demek istiyorum. Hayırlısı ile bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Hepinizin Ramazan Bayramını şimdiden kutluyor sevgi ve saygılar sunuyorum “diye konuştu.
Zonguldak Muharip Gaziler Derneği Başkanı Recep Başar, Perşembelilerle iftar yapmaktan mutlu olduğu ifade ederek Belediye Başkanı İsmail İnam’ a şilt takdim etti.

BAŞKAN İNAM İFTAR YEMEĞİNE KATILANLARA TEŞEKKÜR ETTİ...
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Perşembe Belediyesi tarafından 02 Mayıs 2019 Pazar günü düzenlenen iftar programına katılanlara teşekkür etti. Başkan İnam'ın mesajı şu şekilde: "Her yıl geleneksel olarak yapmış olduğumuz 02.06.2019 tarihinde belediyemizin düzenlemiş olduğu iftar programına katılan tüm halkımıza,iş adamlarına,STK başkanlarına,Zonguldak’tan Gaziler Derneği Başkanı ve yönetim kuruluna,misafirlerimize,basın mensuplarına ve programda emeği geçenlere teşekkür ederim...
İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam