Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİ 2018 HAZİRAN AYI TOPLANTISI YAPILDI

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİ 2018 HAZİRAN AYI TOPLANTISI YAPILDI

5393 sayılı Belediye Kanunun 20.nci maddesine göre Perşembe Belediye Meclisi 2018 yılı MAYIS ayı (2018 yılının 6.ncı) olağan meclis toplantısı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İNAM yönetiminde 06.06.2018 Çarşamba günü saat 16.00’da Perşembe Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıda gündemdeki maddeler görüşülerek karara bağlandı. Belediye Meclisinin gündemi şu şekildeydi:

MECLİS GÜNDEMİ:
1-Açılış ve Yoklama
2- Saygı Duruşu
3-696 sayılı KHK kapsamında kurulan Çay.Per.Bel.Pers.Ltd.Şti.’nin ana sözleşmesindeki şirket müdürlüğü görevinin görüşülmesi. (13) 
4-İhdası yapılan 137 ada , 9 parselin satışı için Belediye encümenine yetki verilmesi(14) 
5-Dilek ve temenniler-Kapanış

Perşembe Belediye Meclis toplantısına, Meclis üyeleri: İskender Yurtöz, Mevlüt Çelebi, Hasan Göveç, Semra Özyurt, Sabahattin Özyurt , Erhan Durdu, Satılmış Sarı ve Satılmış Mantarlı katıldı

PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİNİN 06.06.2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 16.00’DA YAPTIĞI 2018 YILI HAZİRAN AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTI TUTANAĞIDIR

Belediye Meclisimiz 5393 sayılı Belediye Kanunu’ nun 20.nci maddesine göre 2018 yılının HAZİRAN Ayı Olağan Meclis Toplantısı için 06.06.2018 Çarşamba günü saat 16.00’da Belediye Meclis toplantı salonunda toplandı.
MECLİS BAŞKANI: İsmail İNAM
Gündem -1 : Yapılan yoklama sonucu Belediye Meclisini teşkil edenler Belediye ve Meclis Başkanı İsmail İnam Başkanlığında üyelerden ; İskender Yurtöz, Hasan Göveç, Semra Özyurt, Mevlüt Çelebi, Sabahattin Özyurt , Erhan Durdu , Satılmış Sarı ve Satılmış Mantarlı’nın toplantıya katıldıkları ,Yaşar Durdu’nun toplantıya katılmadığı yoklama cetvelinden anlaşılması ve çoğunluğun toplantıya katılması üzerine toplantıya başlıyoruz.

Gündem-2 : Sayın meclis üyeleri, sizleri yüce Atatürk ve şehitlerimizin manevi huzurunda bir dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum. Teşekkür ediyorum.
Sayın meclis üyeleri, sizlere bir önceki toplantıda alınan kararları dağıtıyorum. Oy birliği ile kabul edilmiştir.

Gündem-3 / Madde 13 : Sayın meclis üyeleri, gündemimizin 3.ncü maddesi 696 sayılı KHK kapsamında kurulan Çaycuma Perşembe Belediyesi Personel Limited Şirketinin ana sözleşmesindeki şirket müdürü görevinin görüşülmesidir. Buna göre, 696 sayılı KHK kapsamında kurulan Çaycuma Perşembe Belediyesi Personel Limited Şirketinin ana sözleşmesinde belirtilen şirket müdürlüğünün Perşembe Belediye Başkanlığı olarak değiştirilmesine meclisimizde oy birliği ile karar verildi.

Gündem -4 / Madde 14 : Gündemimizin 4.ncü maddesi İhdası yapılan 137 ada , 9 parselin satışı için encümene yetki verilmesinin görüşülmesidir. Buna göre Seyhan Keçecioğlu’nun talebi üzerine Belediyenin Fen İşleri Biriminden Harita ve Kadastro Mühendisi Mithat Çağlar Kapıcı tarafından hazırlanan ihdas dosyası neticesinde 137 ada 9 parsel no’lu taşınmazın satışının yapılabilmesi için Belediye encümenine yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi.

Gündem-5 : Sayın Meclis üyeleri, gündemimizde görüşülecek başka madde bulunmamaktadır. Toplantıya katıldığınızdan dolayı hepinize teşekkür eder, saygılar sunarım. 06.06. 2018

İsmail İNAM / Belediye ve Meclis Başkanı
Semra ÖZYURT / Meclis Katibi
İskender Yurtöz / Meclis Katibi

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI