Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİ 2018 EYLÜL AYI TOPLANTISI YAPILDI

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİ 2018 EYLÜL AYI TOPLANTISI YAPILDI

5393 sayılı Belediye Kanunun 20.nci maddesine göre Perşembe Belediye Meclisi 2018 yılı EYLÜL ayı (2018 yılının 9.uncı) olağan meclis toplantısı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İNAM yönetiminde 05.09.2018 Çarşamba günü saat 16.00’da Perşembe Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıda gündemdeki maddeler görüşülerek karara bağlandı. Belediye Meclisinin gündemi şu şekildeydi:
MECLİS GÜNDEMİ:
1-Açılış ve Yoklama
2- Saygı Duruşu
3-Keson kuyu inşaatı için İller Bankasından kredi çekilmesi konusunda Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesi. 
4- 696 sayılı K.H.K kapsamında kurulan Çaycuma Perşembe Belediyesi Personel Limited Şirketinin ana sözleşmesindeki şirket müdürünün görevlendirilmesinin görüşülmesi.
5- Dilek ve temenniler- Kapanış
Perşembe Belediye Meclis toplantısına, Meclis üyeleri:,İskender Yurtöz, Mevlüt Çelebi, Hasan Göveç, Semra Özyurt, Sabahattin Özyurt , Erhan Durdu, Satılmış Sarı ve Satılmış Mantarlı katıldı

PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİNİN 05.09.2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 16.00’DA YAPTIĞI 2018 YILI EYLÜL AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTI TUTANAĞIDIR
Belediye Meclisimiz 5393 sayılı Belediye Kanununun 20.nci maddesine göre 2018 yılının EYLÜL ayı Olağan Meclis Toplantısı için 05.09.2018 Çarşamba günü saat 16.00’da Belediye Meclis toplantı salonunda toplandı.
MECLİS BAŞKANI: İsmail İNAM
Gündem -1 : Yapılan yoklama sonucu Belediye Meclisini teşkil edenler Belediye ve Meclis Başkanı İsmail İnam Başkanlığında üyelerden ; Hasan Göveç, Semra Özyurt, Mevlüt Çelebi, Sabahattin Özyurt , Erhan Durdu , Satılmış Sarı ve Satılmış Mantarlı VE İskender Yurtöz ‘ün toplantıya katıldıkları ve Yaşar Durdu’nun toplantıya katılmadığının yoklama cetvelinden anlaşılması ve çoğunluğun toplantıya katılması üzerine toplantıyı açıyorum.

Gündem-2 : Sayın meclis üyeleri, sizleri yüce Atatürk ve şehitlerimizin manevi huzurunda bir dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum. Teşekkür ediyorum.
Sayın meclis üyeleri, sizlere bir önceki toplantıda alınan kararları dağıtıyorum. Oy birliği ile kabul edilmiştir.

Gündem-3 / Madde 17 : Sayın meclis üyeleri, gündemimizin 3.ncü maddesi Belediye keson kuyu inşaatı için İller Bankasından kredi çekilmesi konusunda Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesidir. Buna göre yapılan görüşme neticesinde belediyemize ait yeni yapılacak olan keson kuyu inşaatı için İller Bankasından kredi çekilmesine ve kredi çekilmesi için Belediye Başkanına yetki verilmesine Belediye Meclisimizin 05.09.2018 tqrihli toplantısında oy birliği ile karar verilmiştir. 
Gündem-4 / Madde 18 : Sayın meclis üyeleri, gündemimizin 4.ncü maddesi - 696 sayılı K.H.K kapsamında kurulan Çaycuma Perşembe Belediyesi Personel Limited Şirketinin ana sözleşmesindeki şirket müdürünün görevlendirilmesinin görüşülmesidir. Buna göre yapılan görüşmede 696 sayılı K.H.K kapsamında kurulan Çaycuma Perşembe Belediyesi Personel Limited Şirketinin müdürü olarak görev yapan Öztekin Kaymakyemez’in şirket müdürlüğü görevinden alınarak yerine Belediyemiz Fen İşleri biriminden harita ve Kaadstro mühendisi Mithat Çağlar Kapıcı’nın şirket müdürü olarak görevlendirilmesine Belediye Meclisimizin 05.09.2018 tarihli toplantısında oy birliği ile karar verilmiştir.

Gündem-5 : Sayın Meclis üyeleri, gündemimizde görüşülecek başka madde bulunmamaktadır. Toplantıya katıldığınızdan dolayı hepinize teşekkür eder, saygılar sunarım. 05.09. 2018
İsmail İNAM / Belediye ve Meclis Başkanı
Semra ÖZYURT / Meclis Katibi
İskender YURTÖZ / Meclis Katibi

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELDEMİZDE FENER ALAYI VE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Perşembe Belediyesinin organizasyonuyla beldemizde fener alayı ve havai fişek gösterisi düzenlendi. 29 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 19.00’de Belediye Aile Çay Bahçesi önünden dev Türk bayrağı açarak Cumhuriyet (PTT) Caddesine doğru yürüyüşe geçen kortej , Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL bandosu eşliğinde Özsamey Caddesini takiben, Atatürk Caddesinden yürüyüşün başladığı Aile Çay Bahçesi önüne kadar yürüdü. Gençlerin söylediği marşlar eşliğinde yürüyen gruba vatandaşlar da alkışlarla destek verdi. Yürüyüşün ardından Belediye Aile Çay Bahçesi önünde gerçekleştirilen havai fişek gösterisiyle etkinlik sona erdi. Perşembe Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Havai Fişek Gösterisi" de ilgiyle izlendi. Yürüyüşe Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclis üyeleri, Perşembe Jandarma Karakol Komutanı Fikret Uslu, Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL Müdürü Muhammet Ardıç, CHP Belde Başkanı Mevlüt Çelebi, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

DEVAMI

BAŞKAN İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan İnam'ın mesajı şu şekilde: 
"Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ulusumuza en büyük armağanı olan laik,demokratik ve çağdaş cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatma inancı ve azmiyle Cumhuriyetimizin 95.kuruluş yıl dönümünü kutlar,sevgi ve saygılarımı sunarım."
İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI