Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİ 2018 EKİM AYI TOPLANTISI YAPILDI

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİ 2018 EKİM AYI TOPLANTISI YAPILDI


5393 sayılı Belediye Kanunun 20.nci maddesine göre Perşembe Belediye Meclisi 2018 yılı EKİM ayı (2018 yılının 10.ncu ) olağan meclis toplantısı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İNAM yönetiminde 03.10.2018 Çarşamba günü saat 16.00’da Perşembe Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıda gündemdeki maddeler görüşülerek karara bağlandı. Belediye Meclisinin gündemi şu şekildeydi:
MECLİS GÜNDEMİ:
1-Açılış ve Yoklama
2- Saygı Duruşu
3-Belediyemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet damperli kamyon ve 1 adet pikap kamyonet alınmasına ve alım işi için Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesi
4-Dilek ve temenniler-Kapanış

Perşembe Belediye Meclis toplantısına, Meclis üyeleri:, Mevlüt Çelebi, Hasan Göveç, Semra Özyurt, Sabahattin Özyurt , Erhan Durdu, Satılmış Sarı ve Satılmış Mantarlı katıldı
PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİNİN 03.10.2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 16.00’DA YAPTIĞI 2018 YILI EKİM AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTI TUTANAĞIDIR

Belediye Meclisimiz 5393 sayılı Belediye Kanununun 20.nci maddesine göre 2018 yılının EKİM Ayı Olağan Meclis Toplantısı için 03.10.2018 Çarşamba günü saat 16.00’da Belediye Meclis toplantı salonunda toplandı.MECLİS BAŞKANI: İsmail İNAM

Gündem -1 : Yapılan yoklama sonucu Belediye Meclisini teşkil edenler Belediye ve Meclis Başkanı İsmail İnam Başkanlığında üyelerden ; İskender Yurtöz, Hasan Göveç, Semra Özyurt, Mevlüt Çelebi, Sabahattin Özyurt , Erhan Durdu , Satılmış Sarı ve Satılmış Mantarlı’nın toplantıya katıldıkları, Yaşar Durdu’nun toplantıya katılmadığının yoklama cetvelinden anlaşılması ve çoğunluğun toplantıya katılması üzerine toplantıya başlıyoruz.

Gündem-2 : Sayın meclis üyeleri, sizleri yüce Atatürk ve şehitlerimizin manevi huzurunda bir dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum. Teşekkür ediyorum.
Sayın meclis üyeleri, sizlere bir önceki toplantıda alınan kararları dağıtıyorum. Oy birliği ile kabul edilmiştir.

Gündem-3 / Madde 19 : Sayın meclis üyeleri, gündemimizin 3.ncü maddesi Belediyemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet damperli kamyon ve bir adet pikap kamyonet alınmasının ve alım işi için Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesidir. Buna göre yapılan görüşmede 237 sayılı taşıt alımı kanununun 2. ve 10. Maddelerine istinaden belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet damperli kamyon ve bir adet pikap kamyonet alımı yapılmasına, alım işi için yapılacak tüm işlemler kapsamında Belediye Başkanına yetki verilmesine Belediye Meclisimizin 03.10.2018 tarihli toplantısında oy birliği ile karar verilmiştir.

Gündem-4 : Sayın Meclis üyeleri, gündemimizde görüşülecek başka madde bulunmamaktadır. Toplantıya katıldığınızdan dolayı hepinize teşekkür eder, saygılar sunarım. 03.10. 2018

İsmail İNAM / Belediye ve Meclis Başkanı
Semra ÖZYURT / Meclis Katibi
İskender Yurtöz / Meclis Katibi

ÖZET: 
PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİ EKİM AYI TOPLANTISINI YAPTI
Perşembe Belediye Meclisi 2018 yılı EKİM ayı olağan meclis toplantısı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam yönetiminde 03.10.2018 Çarşamba günü saat 16.00’da Perşembe Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda gündemdeki maddeler görüşülerek karara bağlandı. Ekim ayı toplantısında açılış-yoklama ve saygı duruşunun ardından tek gündem maddesi Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet damperli kamyon ve 1 adet pikap kamyonet alınmasının ve alım işi için Belediye Başkanına yetki verilmesinin görüşülmesiydi. Buna göre; yapılan görüşmede 237 sayılı taşıt alımı kanununun 2. ve 10. Maddelerine istinaden belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet damperli kamyon ve bir adet pikap kamyonet alımı yapılmasına, alım işi için yapılacak tüm işlemler kapsamında Belediye Başkanına yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi. Perşembe Belediye Meclis toplantısına meclis üyeleri: Hasan Göveç, Semra Özyurt, Mevlüt Çelebi, Sabahattin Özyurt , Erhan Durdu , Satılmış Sarı ve Satılmış Mantarlı ve İskender Yurtöz katıldı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELEDİYESİ ATIK SU ARITMA TESİSİ FAALİYETE GEÇTİ

Zonguldak’taki belde belediyeler içerisinde ilk arıtma tesisi Perşembe Belediyesi  tarafından yaptırıldı.
2017 yılında Çaycuma Organize Sanayi Bölge  Müdürlüğü, Delta Su Arıtma Sistemleri Şirketi ile Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ve Perşembe Belediyesi arasında yapılan protokol anlaşması  ile yapımına başlanılan,  2018 yılı  Ağustos ayında inşası  tamamlanan Perşembe Belediyesi Atık Su Arıtma Tesisimiz faaliyete geçti.
Perşembe Belediyesinin  kendi imkanları ile yaptırılan ve  3 üniteden oluşan atık su arıtma tesisinin  Belediyeye  550.00 bin TL ye mal olduğunu ifade eden Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, “Arıtma tesisimizin yapımını üstlenen Delta Su Arıtma Sistemleri A.Ş nin sahibi Tayfun Çengelcik’e böyle bir eseri beldemize kazandırdıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Tesisimizin Organize Sanayi Bölgesi içerisine yapılmasında emeği geçen Zonguldak Valiliğimize, Çaycuma Kaymakamlığına, Çaycuma Organize Sanayi  Bölgesi  idaresi  yöneticilerine teşekkürlerimi arz ederim.  Amacımız temiz ve sağlıklı bir çevre oluşturmaktı.  Bunu gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Ayrıca Zonguldak’taki belde belediyeler içerisinde ilk arıtma tesisinin belediyemiz tarafından yapılmasından da gurur duyuyorum. Tesisimizin beldemize ve çevremize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

DEVAMI

HACIKADI MAHALLESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR...

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Hacıkadı Mahallesinde başlatılan tamirat ,tadilat ve yenileme  çalışmaları devam ediyor.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI