PERŞEMBE BELDEMİZDEN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM MALZEMESİ GÖNDERİLDİ..............................

PERŞEMBE BELDEMİZDEN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM MALZEMESİ GÖNDERİLDİ..............................

PERŞEMBE BELDEMİZDEN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM MALZEMESİ GÖNDERİLDİ
Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından, depremde zarar gören vatandaşlara Beldemizden iki kamyonet dolusu yardım malzemesi gönderildi.
Perşembe beldemiz Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Anadolu Lisesi öğrencisi 5 gencin Perşembe Belediyesi işbirliğiyle başlattıkları yardım kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Perşembe Belediye hoparlörlerinden kampanya anonsunu duyan, sosyal medyadan kampanya haberini okuyan vatandaşlar, 28 Ocak 2020 Salı günü sabah saatlerinden itibaren beldemizdeki Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Anadolu Lisesine yardım malzemelerini getirmeye başladılar.
Hayırsever vatandaşların yaya ve araçlarla getirdiği battaniye, yorgan,yatak, elektrikli ve tüplü ısıtıcı, deterjan, temizlik malzemeleri, kağıt havlu, tuvalet kağıdı, giysi, halı vb. insani yardım malzemeleri, lisenin salonunda toplandı. Kampanyayı başlatan gençler ve belediye zabıta komiseri Kemalettin Çamlı tarafından Perşembe Belediyesince sağlanan kamyonete yüklenen yardım malzemeleri, ilçemizin diğer belde ve köylerinden gelen yardım malzemelerinin toplandığı Çaycuma Barbaros Kutlutaş Ortaokuluna gönderildi. Buradan kamyonlara yüklenecek olan insani yardım malzemeleri deprem bölgesine gönderilecek.
Kampanyayı başlatan Perşembe Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Anadolu Lisesi öğrencisi ve okul başkanı Hakan Keçeci ile arkadaşları ; Eralp Saka, Eray Koraman ve Müberra Ataman, kendilerine destek olan ve yardım malzemelerini taşımak için araç sağlayan Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’a ve kampanyaya ilgi gösteren tüm hayırsever vatandaşlara teşekkür ettiler.

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam