Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELDEMİZDE 2018 RAMAZAN ŞENLİKLERİ 3.CÜ HAFTASINDA DEVAM ETTİ

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELDEMİZDE 2018 RAMAZAN ŞENLİKLERİ 3.CÜ HAFTASINDA DEVAM ETTİ

Perşembe Belediyesi tarafından 2018 Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında bu yıl üçüncü kez düzenlenen şenlik programı 3.ncü haftasında da devam etti. Perşembe Belediyesi tarafından Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında ilki 2016 yılı ramazan ayında olmak üzere bu yıl üçüncü kez düzenlenen ve geleneksel hale getirilen şenlik programının üçüncüsü 3 Haziran 2018 pazar günü akşam Cevat Özyurt Belediye Aile Çay bahçesinde gerçekleştirildi. Saat 21.30’da başlayan programa çocuklarıyla birlikte gelen vatandaşlar 3 saat boyunca çay bahçesinde hoşça vakit geçirdiler. Bu yılın üçüncü programında Gökçebey İlçesinden beldemize gelen Kemal Danacı yönetimindeki “Tiyatro Mil” tiyatro grubu üyeleri, film gösterimi ve palyaço show gösterileri sergileyerek çocuklarla çeşitli eğlenceli oyunlar oynadılar ve çocuklara bayrak hediye ettiler. Bu yılki şenliğin ilk haftasında havanın yağmurlu olması sebebiyle gösterimi iptal edilen , yapım ve yönetmenliğini Kemal Danacı'nın üstlendiği "Önce Vatan" filminin de gösterimi yapıldı. İzleyenlere zaman zaman duygusal anlar yaşatan film beğeniyle izlendi.Bu haftaki programı Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve belediye meclis üyeleri de izlediler. Gelecek haftaki etkinliklerde ( 9 Haziran 2018 ) izleyicilere palyaço show, ilizyon ve diğer sürpriz gösteriler sergilenecek.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELDEMİZDE FENER ALAYI VE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Perşembe Belediyesinin organizasyonuyla beldemizde fener alayı ve havai fişek gösterisi düzenlendi. 29 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 19.00’de Belediye Aile Çay Bahçesi önünden dev Türk bayrağı açarak Cumhuriyet (PTT) Caddesine doğru yürüyüşe geçen kortej , Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL bandosu eşliğinde Özsamey Caddesini takiben, Atatürk Caddesinden yürüyüşün başladığı Aile Çay Bahçesi önüne kadar yürüdü. Gençlerin söylediği marşlar eşliğinde yürüyen gruba vatandaşlar da alkışlarla destek verdi. Yürüyüşün ardından Belediye Aile Çay Bahçesi önünde gerçekleştirilen havai fişek gösterisiyle etkinlik sona erdi. Perşembe Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Havai Fişek Gösterisi" de ilgiyle izlendi. Yürüyüşe Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclis üyeleri, Perşembe Jandarma Karakol Komutanı Fikret Uslu, Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL Müdürü Muhammet Ardıç, CHP Belde Başkanı Mevlüt Çelebi, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

DEVAMI

BAŞKAN İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan İnam'ın mesajı şu şekilde: 
"Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ulusumuza en büyük armağanı olan laik,demokratik ve çağdaş cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatma inancı ve azmiyle Cumhuriyetimizin 95.kuruluş yıl dönümünü kutlar,sevgi ve saygılarımı sunarım."
İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI