Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELDEMİZDE 19 MAYIS KUTLAMALARI KORTEJ YÜRÜYÜŞÜYLE BAŞLADI

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELDEMİZDE 19 MAYIS KUTLAMALARI KORTEJ YÜRÜYÜŞÜYLE BAŞLADI

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı” kutlamaları kapsamında Perşembe Beldemizde çelenk sunum töreni düzenlenerek kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.
Mustafa Kemal Paşa’nın Samsun’a çıkışının 99.ncu yıldönümünü kutlama programı kapsamında; 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 09.30’da heykel önünde tören düzenlenerek , Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam tarafından Atatürk heykeline çelenk sunumu yapıldı. Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi (ÇPAL)Müdürü Muhammet Ardıç yönetiminde gerçekleştirilen törene Belediye Başkanı İsmail İnam, Belediye Meclis üyeleri, Perşembe Jandarma Karakol Komutanı Fikret Uslu, okul müdürleri, öğretmenler , mahalle muhtarları ve Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL öğrencileri katıldı.
Çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunularak hep birlikte İstiklal Marşı okundu. Törenin ardından Atatürk heykeli önünden Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL Bandosu eşliğinde başlayan kortej yürüyüşü Atatürk Caddesini takip ederek Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPA Lisesi önünde sona erdi. Daha sonra Lise bahçesinde saat 10.00’dan itibaren öğrencilerin gösterileri izlendi..

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI