Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELDEMİZDE 19 MAYIS KUTLAMALARI KORTEJ YÜRÜYÜŞÜYLE BAŞLADI

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELDEMİZDE 19 MAYIS KUTLAMALARI KORTEJ YÜRÜYÜŞÜYLE BAŞLADI

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı” kutlamaları kapsamında Perşembe Beldemizde çelenk sunum töreni düzenlenerek kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.
Mustafa Kemal Paşa’nın Samsun’a çıkışının 99.ncu yıldönümünü kutlama programı kapsamında; 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 09.30’da heykel önünde tören düzenlenerek , Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam tarafından Atatürk heykeline çelenk sunumu yapıldı. Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi (ÇPAL)Müdürü Muhammet Ardıç yönetiminde gerçekleştirilen törene Belediye Başkanı İsmail İnam, Belediye Meclis üyeleri, Perşembe Jandarma Karakol Komutanı Fikret Uslu, okul müdürleri, öğretmenler , mahalle muhtarları ve Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL öğrencileri katıldı.
Çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunularak hep birlikte İstiklal Marşı okundu. Törenin ardından Atatürk heykeli önünden Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL Bandosu eşliğinde başlayan kortej yürüyüşü Atatürk Caddesini takip ederek Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPA Lisesi önünde sona erdi. Daha sonra Lise bahçesinde saat 10.00’dan itibaren öğrencilerin gösterileri izlendi..

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELDEMİZDE FENER ALAYI VE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Perşembe Belediyesinin organizasyonuyla beldemizde fener alayı ve havai fişek gösterisi düzenlendi. 29 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 19.00’de Belediye Aile Çay Bahçesi önünden dev Türk bayrağı açarak Cumhuriyet (PTT) Caddesine doğru yürüyüşe geçen kortej , Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL bandosu eşliğinde Özsamey Caddesini takiben, Atatürk Caddesinden yürüyüşün başladığı Aile Çay Bahçesi önüne kadar yürüdü. Gençlerin söylediği marşlar eşliğinde yürüyen gruba vatandaşlar da alkışlarla destek verdi. Yürüyüşün ardından Belediye Aile Çay Bahçesi önünde gerçekleştirilen havai fişek gösterisiyle etkinlik sona erdi. Perşembe Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Havai Fişek Gösterisi" de ilgiyle izlendi. Yürüyüşe Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclis üyeleri, Perşembe Jandarma Karakol Komutanı Fikret Uslu, Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL Müdürü Muhammet Ardıç, CHP Belde Başkanı Mevlüt Çelebi, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

DEVAMI

BAŞKAN İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan İnam'ın mesajı şu şekilde: 
"Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ulusumuza en büyük armağanı olan laik,demokratik ve çağdaş cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatma inancı ve azmiyle Cumhuriyetimizin 95.kuruluş yıl dönümünü kutlar,sevgi ve saygılarımı sunarım."
İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI