Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELDEMİZ YENİ BİR DÜĞÜN SALONUNA KAVUŞUYOR

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELDEMİZ YENİ BİR DÜĞÜN SALONUNA KAVUŞUYOR

PERŞEMBE BELDEMİZ YENİ BİR DÜĞÜN SALONUNA KAVUŞUYOR

Perşembe Belediyesi 500 kişilik yeni bir düğün salonunun inşası için çalışmalara başladı.

Perşembe Belediyesi tarafından belediye sosyal etkinlik alanına (Kapalı Düğün Salonu Bahçesi) 600 metrekare kullanıım alanına sahip olacak yeni bir düğün salonu inşa ediliyor. Mevcut kapalı düğün salonunun yetersiz kalması ve kullanıma uygun olmaması sebebiyle yapımına başlanan yeni düğün salonu , Perşembe Belediyesinin kendi maddi imkanlarıyla inşa edilecek. Etrafı duvarla kapatılacak ve çatısında da çelik konstrüksiyon uygulanacak olan yeni düğün salonu özellikle yaz aylarında yapılacak olan düğünler için aranan mekanlardan biri haline gelecek. 
Aynı zamanda çok amaçlı olarak inşa edilecek olan düğün salonunda , düğünlerin yanı sıra konferans, seminer, kermes gibi diğer etkinliklerde düzenlenebilecek. Çalışmalara Belediye Fen İşleri Biriminden İnş. Y. Müh. Mehmet Karayılmaz, 
Harita Mühendisi Mithat Çağlar ve Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret ediyor.


 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELEDİYESİ ATIK SU ARITMA TESİSİ FAALİYETE GEÇTİ

Zonguldak’taki belde belediyeler içerisinde ilk arıtma tesisi Perşembe Belediyesi  tarafından yaptırıldı.
2017 yılında Çaycuma Organize Sanayi Bölge  Müdürlüğü, Delta Su Arıtma Sistemleri Şirketi ile Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ve Perşembe Belediyesi arasında yapılan protokol anlaşması  ile yapımına başlanılan,  2018 yılı  Ağustos ayında inşası  tamamlanan Perşembe Belediyesi Atık Su Arıtma Tesisimiz faaliyete geçti.
Perşembe Belediyesinin  kendi imkanları ile yaptırılan ve  3 üniteden oluşan atık su arıtma tesisinin  Belediyeye  550.00 bin TL ye mal olduğunu ifade eden Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, “Arıtma tesisimizin yapımını üstlenen Delta Su Arıtma Sistemleri A.Ş nin sahibi Tayfun Çengelcik’e böyle bir eseri beldemize kazandırdıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Tesisimizin Organize Sanayi Bölgesi içerisine yapılmasında emeği geçen Zonguldak Valiliğimize, Çaycuma Kaymakamlığına, Çaycuma Organize Sanayi  Bölgesi  idaresi  yöneticilerine teşekkürlerimi arz ederim.  Amacımız temiz ve sağlıklı bir çevre oluşturmaktı.  Bunu gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Ayrıca Zonguldak’taki belde belediyeler içerisinde ilk arıtma tesisinin belediyemiz tarafından yapılmasından da gurur duyuyorum. Tesisimizin beldemize ve çevremize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

DEVAMI

HACIKADI MAHALLESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR...

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Hacıkadı Mahallesinde başlatılan tamirat ,tadilat ve yenileme  çalışmaları devam ediyor.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI