Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELDEMİZ YENİ BİR DÜĞÜN SALONUNA KAVUŞUYOR

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELDEMİZ YENİ BİR DÜĞÜN SALONUNA KAVUŞUYOR

PERŞEMBE BELDEMİZ YENİ BİR DÜĞÜN SALONUNA KAVUŞUYOR

Perşembe Belediyesi 500 kişilik yeni bir düğün salonunun inşası için çalışmalara başladı.

Perşembe Belediyesi tarafından belediye sosyal etkinlik alanına (Kapalı Düğün Salonu Bahçesi) 600 metrekare kullanıım alanına sahip olacak yeni bir düğün salonu inşa ediliyor. Mevcut kapalı düğün salonunun yetersiz kalması ve kullanıma uygun olmaması sebebiyle yapımına başlanan yeni düğün salonu , Perşembe Belediyesinin kendi maddi imkanlarıyla inşa edilecek. Etrafı duvarla kapatılacak ve çatısında da çelik konstrüksiyon uygulanacak olan yeni düğün salonu özellikle yaz aylarında yapılacak olan düğünler için aranan mekanlardan biri haline gelecek. 
Aynı zamanda çok amaçlı olarak inşa edilecek olan düğün salonunda , düğünlerin yanı sıra konferans, seminer, kermes gibi diğer etkinliklerde düzenlenebilecek. Çalışmalara Belediye Fen İşleri Biriminden İnş. Y. Müh. Mehmet Karayılmaz, 
Harita Mühendisi Mithat Çağlar ve Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret ediyor.


 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BAŞKAN İNAM’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETLERİ..

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, beraberinde Belediye Meclis üyeleri ; Mevlüt Çelebi , Yaşar Durdu ve Semra Özyurt ile birlikte Perşembe Beldemizdeki eğitim kurumlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.
23 Kasım 2018 Cuma günü Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi ,Perşembe Anaokulu Şehit Astsubay Salim Uçar Ortaokulu ve Şehit Astsubay Salim Uçar İlkokulunu ziyaret eden heyet, eğitim kurumlarının müdürleri tarafından karşılandı.Daha sonra okulların öğretmenler odasında öğretmenlerle bir süre sohbet eden Başkan İnam ve Meclis üyeleri, okullarda görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladılar. Perşembe Belediye Başkanı İnam, eğitim kurumlarında öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmalarda; eğitim öğretime çok önem veren bir insan olduğunu belirterek, “Eğitim öğretim olmadan bu memleketin kalkınması mümkün değil. Bunu da sizler başaracaksınız. Sizlere güveniyoruz. Okullarımızın ne ihtiyacı varsa belediye olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.” Diye konuştu.Başkan İnam öğretmenler günü münasebetiyle yayımladığı mesajında da şu ifadelere yer verdi: "“ Ulusları kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir” diyen baş öğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün aydınlattığı yolda, çağdaş eğitimin öncüleri olan ve geleceğimizi kuran değerli öğretmenlerimizin “ öğretmenler günü kutlu olsun."DEVAMI

BAŞKAN İNAM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Perşembe Beldemiz Belediye Başkanı İsmail İnam, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak öğretmenler gününü kutladı. 
Başkan İnam mesajında şu ifadelere yer verdi: "Ulusları kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir” diyen Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün aydınlattığı yolda, çağdaş eğitimin öncüleri olan ve geleceğimizi kuran değerli öğretmenlerimizin “ öğretmenler günü kutlu olsun."
İsmail İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI