Perşembe Belediyesi

PERŞEMBE BELDEMİZ YENİ BİR DÜĞÜN SALONUNA KAVUŞUYOR

Belediyemizden Haberler

PERŞEMBE BELDEMİZ YENİ BİR DÜĞÜN SALONUNA KAVUŞUYOR

PERŞEMBE BELDEMİZ YENİ BİR DÜĞÜN SALONUNA KAVUŞUYOR

Perşembe Belediyesi 500 kişilik yeni bir düğün salonunun inşası için çalışmalara başladı.

Perşembe Belediyesi tarafından belediye sosyal etkinlik alanına (Kapalı Düğün Salonu Bahçesi) 600 metrekare kullanıım alanına sahip olacak yeni bir düğün salonu inşa ediliyor. Mevcut kapalı düğün salonunun yetersiz kalması ve kullanıma uygun olmaması sebebiyle yapımına başlanan yeni düğün salonu , Perşembe Belediyesinin kendi maddi imkanlarıyla inşa edilecek. Etrafı duvarla kapatılacak ve çatısında da çelik konstrüksiyon uygulanacak olan yeni düğün salonu özellikle yaz aylarında yapılacak olan düğünler için aranan mekanlardan biri haline gelecek. 
Aynı zamanda çok amaçlı olarak inşa edilecek olan düğün salonunda , düğünlerin yanı sıra konferans, seminer, kermes gibi diğer etkinliklerde düzenlenebilecek. Çalışmalara Belediye Fen İşleri Biriminden İnş. Y. Müh. Mehmet Karayılmaz, 
Harita Mühendisi Mithat Çağlar ve Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret ediyor.


 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PAZARCILARIN TEZGAH SINIR ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

Perşembe Belediyesi ‘Kapalı Pazar Yeri’ ndeki sınır ihlallerini önlemek ve vatandaşın daha geniş alanda alış-verişlerini yapabilmelerini sağlamak için çizilen tezgah sınır çizgilerini tekrar elden geçirerek yeniledi.
Pazarcı esnafının daha tertipli ve düzenli olarak kendi sınırlarında tezgâh açmasını sağlayan çizgilerle pazar esnafının olası yer kargaşasının da önüne geçilmesi hedefleniyor.

DEVAMI

PERŞEMBE’YE KADIN ELİ DEĞDİ

Perşembe Belediyesine Toplum Yararına Proje kapsamında İş-Kur aracılığıyla işbaşı yapan kadın personel, beldemizdeki park ve bulvarların bakım ve temizliğini yapıyor. Zararlı otları temizleyen , çimleri biçen ve çiçeklerin bakımını yapan kadın personel sayesinde Köksal Toptan Bulvarı daha estetik bir görünüme kavuşacak.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI