Perşembe Belediyesi

KURBAN BAYRAMININ ÜÇÜNCÜ GÜNÜNDE HACIKADI VE HACIRECEPLER MAHALLESİNDE BAYRAMLAŞMA

Belediyemizden Haberler

KURBAN BAYRAMININ ÜÇÜNCÜ GÜNÜNDE HACIKADI VE HACIRECEPLER MAHALLESİNDE BAYRAMLAŞMA

Perşembe Beldemizde Kurban Bayramı büyük bir coşkuyla idrak ediliyor. Bayramın ÜÇÜNCÜ günü olan 23 Ağustos 2018 Perşembe günü öğleden önce Hacıkadı Mahallesinde öğleden sonra ise Hacırecepler Mahallesinde bayramlaşma gerçekleştirildi.Bayramlaşmaya Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Meclis üyeleri ile diğer mahallelerden bayrama gelen vatandaşlar ve gurbetten gelen akrabaları iştirak etti. Bayramlaşmanın ardından Hacıkadı ve Hacırecepler Mahalle Camii'nin yemekhanelerinde bayrama iştirak eden vatandaşlara mahalle sakinleri tarafından bayram yemeği ve çay ikram edilerek hoşsohbetler gerçekleştirildi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI