KÖKSAL TOPTAN BULVARINDA ARAÇ YOLUNA BETON PARKE DÖŞENMEYE BAŞLANDI....................................................

KÖKSAL TOPTAN BULVARINDA ARAÇ YOLUNA BETON PARKE DÖŞENMEYE BAŞLANDI....................................................

Perşembe Beldemizin yeni yola bağlantısını sağlayan 710 metre uzunluğundaki Köksal Toptan Bulvarında , Perşembe Belediye ekipleri tarafından 19 Haziran 2019 tarihinde başlatılan tadilat ve yeniden düzenleme çalışmalarına devam ediliyor.
Bulvarda, Çaycuma’ya geliş gidiş istikametinde çift taraflı olarak devam eden ve genişletilerek bir bölümü bisiklet yolu olarak ayrılan yaya kaldırımı çalışmalarının geçen hafta tamamlanmasının ardından 30 Eylül 2019 Pazartesi gününden itibaren araç yoluna (Perşembe’ye geliş istikametinde) kilitli beton parke taşı döşenmeye başlandı.
Yaya ve bisiklet yollarının her türlü malzeme temini ve işçiliği Perşembe Belediyesi tarafından gerçekleştirilirken, araç yoluna döşenecek olan 8.500 metrekare kilitli parke taşı da bölgemiz milletvekili Ahmet Çolakoğlu’nun katkılarıyla temin edildi. İşçilik nakliye ve malzeme ise belediyemiz tarafından karşılandı. Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam bulvardaki yeniden düzenleme çalışmalarıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Başta sayın vekilimiz Ahmet Çolakoğlu olmak üzere katkısı olan tüm yetkililere teşekkür ediyorum. Beldemize hayırlı olsun” dedi. Başkan İnam, bulvarda ayrıca 1.200 metrekare alana sahip yaşam alanı oluşturmak için yer ayrıldığını, oluşturulacak yaşam alanında basket ve voleybol sahası, yeşil alan , oturma bankları ve kamelyalar için de düzenleme yapacaklarını söyledi.
İki ay içerisinde bitirilmesi planlanan çalışmalara zaman zaman Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret ediyor. Perşembe Belediye hoparlörlerinden yapılan duyuruda; Köksal Toptan Bulvarında yeniden düzenleme çalışmaları devam ettiğinden dolayı sürücülerin bulvar yolunu kullanmamaları anons edildi.

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam