Perşembe Belediyesi

KEÇECİOĞLU YENİ MAHALLE’DE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Belediyemizden Haberler

KEÇECİOĞLU YENİ MAHALLE’DE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Perşembe Beldemiz Keçecioğlu Yeni Mahalle’de (Mezarlık mevkii) altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yaya kaldırımı ve beton parke yol çalışmalarına devam ediliyor. 
Altyapı çalışmaları kapsamında Yeni Mahalle’ye , Perşembe Belediye büz imalat şantiyesinde imal edilen 200 mm çapında, yaklaşık 100 metre beton büz (künk) boru döşendi. 2 Hafta önce başlayan ve devam eden üst yapı çalışmaları kapsamında da Perşembe Belediye ekipleri tarafından mahallede yaklaşık 150 metre beton parke yol ve yaya kaldırımı çalışması yapılacak

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI