Perşembe Belediyesi

İSMAİL HAKKI DURDU FUTBOL TURNUVASINDA İLK HAFTA

Perşembe Belediyespor

İSMAİL HAKKI DURDU FUTBOL TURNUVASINDA İLK HAFTA

Perşembe Belediyespor Kulübünün, kalp krizinden vefat eden merhum başkanı İsmail Hakkı Durdu adına düzenlenen "Perşembe Belediyesi 1.nci İsmail Hakkı Durdu Futbol Turnuvası" nda 1 hafta geride kaldı.
Turnuvaya 16 takım katıldı. Takımlar çekilen kura sonucu her grupda 4 takım olmak üzere 4 grup olarak eşleşti. 
Maçlar her hafta Cumartesi ve Pazar günleri Perşembe Şehir Stadında oynanıyor.
Cumartesi günü 17.00 ve 18.30 saatlerinde olmak üzere 2 maç , Pazar günü de saat 11.00’den 18.30’a kadar 6 maç yapılıyor. 
Maçların süresi hava şartlarından dolayı 35’er dakikadan iki devre 70 dakika olarak belirlendi. 
Turnuvanın ilk maçı 30 Haziran 2018 Cumartesi günü Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Karakol Komutanı Fikret Uslu’nun başlangıç vuruşuyla start aldı. 
Turnuvanın komite üyesi Perşembe Belediye Bakanı İsmail İnam, ilk maç başlamadan önce yaptığı açıklamada: 30/06/2018 Cumartesi günü saat 17:00'de başlayan Perşembe Belediyesi 1. İsmail Hakkı Durdu Futbol Turnuvasına katılan takımlara başarılar dilerim .Sakatlığın olmadığı ve Fair-Play çerçevesinde geçen mücadelelerin olduğu bir turnuva olması dileklerimle turnuvanın ilk maçı hayırlı olsun .”şeklinde konuştu.

5 Ağustos 2018 tarihinde turnuvanın final maçı oynanacak. 
--------------------------------------------------------------------------------------------

GRUPLARDA İLK HAFTA OYNANAN MAÇLAR VE TAKIMLARIN PUAN DURUMLARI:

A GRUBU 
1.nci Hafta A Grubunda oynanan maçlarda şu sonuçlar alındı:

Muharremşah: 1 Gidermakine : 2

Camiliköy : 3 Elvanpazarcık: 1

A Grubunda Camiliköy 3 puan ve averajla lider durumda. Gidermakine takımı da 3 puan ve averaj farkıyla ikinci sırada.
Muharremşah ve Elvanpazarcık takımlarının ise henüz puanı yok.
Turnuvanın 2.nci haftasında A Grubunda oynanacak olan maçlar şöyle: 
Gidermakine -Camiliköy / Elvanpazarcık Muharremşah
3.ncü Haftada da A Grubunda :
Muharremşah -Camiliköy / Elvanpazarcık- Gidermakine takımları karşı karşıya gelecek.
----------------------------------------------------------------------------------
B GRUBU 
1.nci Hafta B Grubunda oynanan maçlarda şu sonuçlar alındı:
Tasma Gençlik: 2 Koramanlar: 5
Hacıkadı :6 Kızılbel: 2
B Grubunda Hacıkadı 3 puan ve averajla lider durumda. Koramanlar takımı da 3 puan ve averaj farkıyla ikinci sırada. Tasma Gençlik ve Kızılbel takımlarının ise henüz puanı yok.
Turnuvanın 2.nci haftasında B Grubunda oynanacak olan maçlar şöyle: 
Koramanlar – Hacıkadı / Kızılbel Tasma Gençlik
3.ncü Haftada da B Grubunda : Tasma Gençlik – Hacıkadı / Kızılbel -Koramanlar 
Takımları arasında maç yapılacak.
--------------------------------------------------------------------------------
C GRUBU 
1.nci Hafta C Grubunda oynanan maçlarda şu sonuçlar alındı:
Helvacılar : 1 Köftecim: 1
Muharremşah Gençlik- Elmasspor 
(C Grubunda Muharremşah Gençlik - Elmasspor maçının kural hatasından dolayı iptal edildiği öğrenildi. Müsabaka 11 Temmuz 2018 Çarşamba günü Çaycuma Sentetik sahada yeniden oynanacak. )
C Grubunda Köftecim ve Helvacılar takımlarının 1’er puanı bulunuyor. 
Turnuvanın 2.nci haftasında C Grubunda oynanacak olan maçlar şöyle: 
Elmasspor -Helvacılar / Köftecim- Muharremşah Gençlik 
3.ncü Haftada da B Grubunda : Muharremşah Gençlik -Helvacılar / Köftecim – Elmasspor takımları karşı karıya gelecek. 
-----------------------------------------------------------------------------
D GRUBU 
1.nci Hafta D Grubunda oynanan maçlarda şu sonuçlar alındı:
Keçecioğlu : 2 Madenciler : 4
Karalar : 1 Karaahmetler : 1
D Grubunda Madenciler takımı 3 puanla lider durumda. Karaahmetler ve Karalar takımlarının 1’er puanı bulunuyor. Keçecioğlu takımının ise henüz puanı yok. 
Turnuvanın 2.nci haftasında D Grubunda oynanacak olan maçlar şöyle: 
Madenciler -Karalar / Karaahmetler Keçecioğlu
3.ncü Haftada B Grubunda : Karahmetler – Madenciler / Keçecioğlu Karalar takımları arasında maç yapılacak. 
--------------------------------------------------------------------------------
PERŞEMBE BELEDİYESPOR FUTBOL TURNUVASININ KOMİTE ÜYELERİ 
İsmail İnam ( Belediye Başkanı) , Mevlüt Çelebi ( Belediye Meclis Üyesi), İskender Yurtöz (Belediye meclis Üyesi), Fikret Uslu ( Perşembe Karakol Komutanı) , Teoman Koç ( Perşembe Belediyespor Kulübü Başkanı), Gültekin Özyurt ( Perşembe Belediyespor Genel Kaptanı),
Sadi Ilgın ( Perşembe Belediyespor Saymanı), Harun Bostancı ( Esnaf), Meftun Özyurt (Esnaf) ,Özcan Yarbaşı (Esnaf) , Anıl Durdu (Esnaf), Alparslan Miyanyedi (Esnaf), Yasin Özdil (Esnaf), Ercan Delibasan (Öğretmen)

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELEDİYESPOR KENDİNE GELDİ...FİLYOS ATEŞ SPOR:0 PERŞEMBE BELEDİYESPOR:5

FİLYOS ATEŞ SPOR:0
PERŞEMBE BELEDİYESPOR:5
GOLLER: IMAM.IMAM.IMAM.GÖKHAN.ISMAİL

Süper Amatör Ligin 10.ncu haftasında Perşembe Belediyespor Çaycuma Sentetik Sahada Filyos Ateşspor ile karşı karşıya geldi. 
9 Aralık 2018 Pazar günü saat 14.30'da oynanan karşılaşmada üstün bir futbol ortaya koyan takımımız Perşembe Belediyespor , rakip takım Filyos Ateşspor'u 5-0 net skorla mağlup etti. Perşembe Belediyespor'un gollerini İmam (3) , Gökhan ve İsmail attı. Maçın ilk yarısı da Perşembe Belediyespor'un 2-0 üstünlüğüyle kapandı. Perşembe Belediyesporlu bir grup taraftarda maç boyunca  takımlarını destekledi. Bu skorla 3 puanın sahibi olan Perşembe Belediyespor puanını 7'ye çıkardı. Süper Amatör Ligde aldığı üzücü sonuçların ardından Perşembe Belediyespor'un bu haftaki galibiyeti taraftarlarca büyük bir sevinçle karşılandı. Takımımızı, teknik kadroyu ve yöneticileri tebrik eder , başarılarının devamını dileriz. 

DEVAMI

PERŞEMBE BELEDİYESPOR KULÜBÜ YARARINA KAHVALTI DÜZENLENDİ

Zonguldak Süper Amatör Kümenin yeni takımı Perşembe Belediyespor Kulübü yararına 2 Aralık 2018 Pazar günü "Dayanışma ve Kaynaşma Kahvaltısı” düzenlendi.
Perşembe Belediye Düğün Salonunda, 10.00-13.00 saatleri arasında düzenlenen kahvaltıya katılım yoğun oldu . Kahvaltı etkinliğine iştirak edenleri yönetimiyle beraber kapıda karşılayan Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Perşembe Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Koç, misafirlerle yakından ilgilendiler.
Kahvaltıya; AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Tuncay Akyol ve İlçe Teşkilatı üyeleri, ,Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclisi üyeleri, CHP Belde Başkanı Mevlüt Çelebi ve Teşkilat üyeleri, CHP Perşembe Gençlik ve Kadın kolları üyeleri, AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı ve Teşkilat üyeleri, AK Parti Perşembe Belde Başkanı Davut Çıvak ve Teşkilat üyeleri, AK Parti Perşembe aday adayı Turhan Okumuş, GMİS eski başkanlarından Ramis Muslu, TTK Üzülmez Amele Birliği Başkanı ismail Köseoğlu ve sendika üyeleri, İlçe Kent Konseyi Başkanı Berna Çimsalan Özyurt ve Kent Konseyi üyeleri, Perşembe Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Koç ve Yönetim Kurulu üyeleri , Perşembe Belediyespor Genel Kaptanı Gültekin Özyurt, Perşembe Belediyespor futbolcuları ve teknik ekip, köy ve mahalle muhtarları, öğretmenler, okul müdürleri, davetliler ve vatandaşlar katıldı. Kahvaltı sonrası Belediye Başkanı İsmail İnam ve Perşembe Belediyespor Kulübü Naşkanı Teoman Koç , Bölgemiz Milletvekili Ahmet Çolakoğluna Perşembe Belediyespor formasını hediye ederek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler. Ayrıca Milletvekilimiz Çolakoğlu’na Perşembe Belediyespor’a destekleri için teşekkür ettiler. 
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam kahvaltı münasebetiyle yaptığı açıklamada; “Perşembe Belediyespor’a yardımcı olmak, Perşembe Belediyespor’u daha iyi yerlere getirmek için spor kulübümüz yararına önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da kahvaltı etkinliği düzenledik. Bu kahvaltıları artık geleneksel hale getirmek istiyoruz. Ben emeği geçen herkese bilhassa bu etkinliğin düzenlenmesinde çok emeği olan Perşembeli bayanlara çok teşekkür ediyorum. Ayrıca katkıda bulunan tüm halkımıza vatandaşlarımıza, işadamlarımıza, esnafımıza, Perşembe’den ve Perşembe dışından kahvaltımıza katılan arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra Perşembe Belediyespor layık olduğu yere gelecektir. Futbolcularımıza, antrenörümüze başarılar diliyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum. “ dedi. Belediye düğün salonunda yapılan kahvaltı sonrası Başkan İnam misafirlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI