Perşembe Belediyesi

İLÇE MÜFTÜSÜ ARCAKLIOĞLU’NDAN BAŞKAN İNAM’A VEDA ZİYARETİ

Belediyemizden Haberler

İLÇE MÜFTÜSÜ ARCAKLIOĞLU’NDAN BAŞKAN İNAM’A VEDA ZİYARETİ

Gaziantep İlinin Şahinbey İlçesine tayini çıkan Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu veda ziyaretlerini sürdürüyor. İlçemizde 3.5 yıl görev yapan Müftü Arcaklıoğlu, 19 Temmuz 2018 Perşembe günü eşi ile birlikte Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’ı makamında ziyaret ederek veda etti. Başkan İnam , Müftü Arcaklıoğlu’nun ziyareti münasebetiyle yaptığı açıklamada: “2015 yılından bugüne kadar Çaycuma İlçemizde görev yapan değerli ilçe müftümüz Mahmut Rauf Arcaklıoğlu ve Perşembe Beldemiz Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisemizde öğretmenlik yapan değerli eşleri Emine Arcaklıoğlu, tayinleri sebebiyle veda ziyaretinde bulundular. Kendilerine yeni görev yerlerinde sağlık ve başarılar dilerim “ dedi. Müftü Arcaklıoğlu’da ziyaret sonrası yaptığı açıklamada. “ Vefakar, candan ve samimi güzel insan İsmail Başkanıma teşekkür ediyorum”. Dedi

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PAZARCILARIN TEZGAH SINIR ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

Perşembe Belediyesi ‘Kapalı Pazar Yeri’ ndeki sınır ihlallerini önlemek ve vatandaşın daha geniş alanda alış-verişlerini yapabilmelerini sağlamak için çizilen tezgah sınır çizgilerini tekrar elden geçirerek yeniledi.
Pazarcı esnafının daha tertipli ve düzenli olarak kendi sınırlarında tezgâh açmasını sağlayan çizgilerle pazar esnafının olası yer kargaşasının da önüne geçilmesi hedefleniyor.

DEVAMI

PERŞEMBE’YE KADIN ELİ DEĞDİ

Perşembe Belediyesine Toplum Yararına Proje kapsamında İş-Kur aracılığıyla işbaşı yapan kadın personel, beldemizdeki park ve bulvarların bakım ve temizliğini yapıyor. Zararlı otları temizleyen , çimleri biçen ve çiçeklerin bakımını yapan kadın personel sayesinde Köksal Toptan Bulvarı daha estetik bir görünüme kavuşacak.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI