Perşembe Belediyesi

İLÇE MÜFTÜSÜ ARCAKLIOĞLU’NDAN BAŞKAN İNAM’A VEDA ZİYARETİ

Belediyemizden Haberler

İLÇE MÜFTÜSÜ ARCAKLIOĞLU’NDAN BAŞKAN İNAM’A VEDA ZİYARETİ

Gaziantep İlinin Şahinbey İlçesine tayini çıkan Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu veda ziyaretlerini sürdürüyor. İlçemizde 3.5 yıl görev yapan Müftü Arcaklıoğlu, 19 Temmuz 2018 Perşembe günü eşi ile birlikte Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’ı makamında ziyaret ederek veda etti. Başkan İnam , Müftü Arcaklıoğlu’nun ziyareti münasebetiyle yaptığı açıklamada: “2015 yılından bugüne kadar Çaycuma İlçemizde görev yapan değerli ilçe müftümüz Mahmut Rauf Arcaklıoğlu ve Perşembe Beldemiz Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisemizde öğretmenlik yapan değerli eşleri Emine Arcaklıoğlu, tayinleri sebebiyle veda ziyaretinde bulundular. Kendilerine yeni görev yerlerinde sağlık ve başarılar dilerim “ dedi. Müftü Arcaklıoğlu’da ziyaret sonrası yaptığı açıklamada. “ Vefakar, candan ve samimi güzel insan İsmail Başkanıma teşekkür ediyorum”. Dedi

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BAŞKAN İNAM’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETLERİ..

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, beraberinde Belediye Meclis üyeleri ; Mevlüt Çelebi , Yaşar Durdu ve Semra Özyurt ile birlikte Perşembe Beldemizdeki eğitim kurumlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.
23 Kasım 2018 Cuma günü Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi ,Perşembe Anaokulu Şehit Astsubay Salim Uçar Ortaokulu ve Şehit Astsubay Salim Uçar İlkokulunu ziyaret eden heyet, eğitim kurumlarının müdürleri tarafından karşılandı.Daha sonra okulların öğretmenler odasında öğretmenlerle bir süre sohbet eden Başkan İnam ve Meclis üyeleri, okullarda görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladılar. Perşembe Belediye Başkanı İnam, eğitim kurumlarında öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmalarda; eğitim öğretime çok önem veren bir insan olduğunu belirterek, “Eğitim öğretim olmadan bu memleketin kalkınması mümkün değil. Bunu da sizler başaracaksınız. Sizlere güveniyoruz. Okullarımızın ne ihtiyacı varsa belediye olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.” Diye konuştu.Başkan İnam öğretmenler günü münasebetiyle yayımladığı mesajında da şu ifadelere yer verdi: "“ Ulusları kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir” diyen baş öğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün aydınlattığı yolda, çağdaş eğitimin öncüleri olan ve geleceğimizi kuran değerli öğretmenlerimizin “ öğretmenler günü kutlu olsun."DEVAMI

BAŞKAN İNAM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Perşembe Beldemiz Belediye Başkanı İsmail İnam, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak öğretmenler gününü kutladı. 
Başkan İnam mesajında şu ifadelere yer verdi: "Ulusları kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir” diyen Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün aydınlattığı yolda, çağdaş eğitimin öncüleri olan ve geleceğimizi kuran değerli öğretmenlerimizin “ öğretmenler günü kutlu olsun."
İsmail İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI