Perşembe Belediyesi

İLÇE MÜFTÜSÜ ARCAKLIOĞLU’NDAN BAŞKAN İNAM’A VEDA ZİYARETİ

Belediyemizden Haberler

İLÇE MÜFTÜSÜ ARCAKLIOĞLU’NDAN BAŞKAN İNAM’A VEDA ZİYARETİ

Gaziantep İlinin Şahinbey İlçesine tayini çıkan Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu veda ziyaretlerini sürdürüyor. İlçemizde 3.5 yıl görev yapan Müftü Arcaklıoğlu, 19 Temmuz 2018 Perşembe günü eşi ile birlikte Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’ı makamında ziyaret ederek veda etti. Başkan İnam , Müftü Arcaklıoğlu’nun ziyareti münasebetiyle yaptığı açıklamada: “2015 yılından bugüne kadar Çaycuma İlçemizde görev yapan değerli ilçe müftümüz Mahmut Rauf Arcaklıoğlu ve Perşembe Beldemiz Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisemizde öğretmenlik yapan değerli eşleri Emine Arcaklıoğlu, tayinleri sebebiyle veda ziyaretinde bulundular. Kendilerine yeni görev yerlerinde sağlık ve başarılar dilerim “ dedi. Müftü Arcaklıoğlu’da ziyaret sonrası yaptığı açıklamada. “ Vefakar, candan ve samimi güzel insan İsmail Başkanıma teşekkür ediyorum”. Dedi

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELEDİYESİ ATIK SU ARITMA TESİSİ FAALİYETE GEÇTİ

Zonguldak’taki belde belediyeler içerisinde ilk arıtma tesisi Perşembe Belediyesi  tarafından yaptırıldı.
2017 yılında Çaycuma Organize Sanayi Bölge  Müdürlüğü, Delta Su Arıtma Sistemleri Şirketi ile Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ve Perşembe Belediyesi arasında yapılan protokol anlaşması  ile yapımına başlanılan,  2018 yılı  Ağustos ayında inşası  tamamlanan Perşembe Belediyesi Atık Su Arıtma Tesisimiz faaliyete geçti.
Perşembe Belediyesinin  kendi imkanları ile yaptırılan ve  3 üniteden oluşan atık su arıtma tesisinin  Belediyeye  550.00 bin TL ye mal olduğunu ifade eden Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, “Arıtma tesisimizin yapımını üstlenen Delta Su Arıtma Sistemleri A.Ş nin sahibi Tayfun Çengelcik’e böyle bir eseri beldemize kazandırdıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Tesisimizin Organize Sanayi Bölgesi içerisine yapılmasında emeği geçen Zonguldak Valiliğimize, Çaycuma Kaymakamlığına, Çaycuma Organize Sanayi  Bölgesi  idaresi  yöneticilerine teşekkürlerimi arz ederim.  Amacımız temiz ve sağlıklı bir çevre oluşturmaktı.  Bunu gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Ayrıca Zonguldak’taki belde belediyeler içerisinde ilk arıtma tesisinin belediyemiz tarafından yapılmasından da gurur duyuyorum. Tesisimizin beldemize ve çevremize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

DEVAMI

HACIKADI MAHALLESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR...

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Hacıkadı Mahallesinde başlatılan tamirat ,tadilat ve yenileme  çalışmaları devam ediyor.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI