Perşembe Belediyesi

HACIKADI MAHALLESİNDE AÇILAN YENİ YOLDA BETON PARKE ÇALIŞMASINA BAŞLANDI

Belediyemizden Haberler

HACIKADI MAHALLESİNDE AÇILAN YENİ YOLDA BETON PARKE ÇALIŞMASINA BAŞLANDI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Hacıkadı Mahallesi Akçaoğlu sokakta iki yıl önce açılan yeni yolda kilitli beton parke ve kaldırım düzenleme çalışmalarına 29 Ağustos 2018 tarihi itibarıyla başlandı. 
Perşembe Belediye ekipleri tarafından 2016 yılının Kasım ayında. Akçaoğlu Sokak ile İsmail Durdu Caddesi arasında mahalle halkının da desteğiyle açılan yeni yolda temizlik , hafriyat ve yol genişletme çalışması yapılmış, beton parke ve kaldırım düzenleme çalışması ise ileri bir tarihe ertelenmişti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI