FİLİZ RIFAT GÜPGÜPOĞLU ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU 2019.................

FİLİZ RIFAT GÜPGÜPOĞLU ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU 2019.................

Perşembe Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesinden 2018 / 2019 eğitim öğretim yılında mezun olmaya hak kazanan 82 öğrenci için 12 Haziran 2019 Çarşamba günü mezuniyet töreni düzenlendi.
Perşembe (Yeni) Belediye Düğün Salonunda saat 18.00’de gerçekleştirilen mezuniyet törenine Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Perşembe Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Muhammet Ardıç , öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törenin açılış konuşmasını Okul Müdürü Muhammet Ardıç yaptı. Okul Müdürü Ardıç’dan sonra Anadolu Lisesi bölüm birincisi Samet Hot ve Meslek Lisesi bölüm birincisi Selin Görevli, mezunlar adına birer konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından okul birincilerine plaket takdim  törenine geçildi.  Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam , Anadolu Lisesi bölüm birincisinin plaketini kemdisine takdim etti. 
Okul birincilerinin yaş kütüğüne plaket çakmasından sonra bayrak devir teslim törenine geçildi. Okulun 12.nci sınıf öğrencisi Samet Hot,, bayrağı 11.nci sınıf öğrencisi Esragül Gizem Alpay’a teslim etti. Mezun olan öğrencilerin yemin merasiminin de gerçekleştirildiği programda, mezun olan öğrencilere mezuniyet anısına belgeleri okul öğretmenleri tarafından takdim edildi. Törenin sonunda keplerini havaya fırlatarak mezuniyet coşkusu yaşayan öğrenciler, Ozan Demir ve arkadaşlarının şarkı ve oyun havaları konseriyle ile doyasıya eğlendiler. Okulun çocuk gelişimi bölümünde okuyan öğrencilerin el emeği eserlerinin de sergilendiği salonda mezun olan öğrenciler velileri , arkadaşları ve öğretmenleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler. Program 20.00’de sona erdi.

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam