Perşembe Belediyesi

ÇAYCUMA’DAKİ HEYKEL PERŞEMBE BELDEMİZE NAKLEDİLDİ

Belediyemizden Haberler

ÇAYCUMA’DAKİ HEYKEL PERŞEMBE BELDEMİZE NAKLEDİLDİ

ÇAYCUMA’DAKİ HEYKEL PERŞEMBE BELDEMİZE NAKLEDİLDİ
Çaycuma Belediyesinin yaptırdığı Atatürk’ü şaha kalkmış at üstünde sivil kıyafetler içinde betimleyen 4 metrelik yeni heykeli Atatürk Bulvarı üzerindeki kaidesine konurken, 1962 yılında yapılan bronz alaşımlı karışık malzeme ile sonlandırılan mevcut heykel Perşembe beldemize nakledildi. Beldemizdeki Atatürk büstünün kaidesine yerleştirilen heykelin belediye tarafından bakımı yapılıp üst kaplaması da yenilenecek. 
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, heykelin Perşembe’ye taşınmasıyla beldenin önemli bir eksiğinin tamamlandığını belirterek, “Ülkemizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün beldemizde bir heykeli bulunmuyordu. Çaycuma Belediyesi yeni heykel yaptırınca, çıkan heykele talip olduk. Başkan Bülent Kantarcı, sağ olsun, talebimizi geri çevirmeyerek tarihi heykeli bize verdi. Biz de kaidesine yerleştirdik. Hızla bakımını yapıp, üst kaplamasını yenileyeceğiz. Yüce Atatürk’ün heykeli beldemize çok yakıştı ve büyük değer kattı. Sayın Başkanım Bülent Kantarcı’ya çok teşekkür ediyorum” dedi.


 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PAZARCILARIN TEZGAH SINIR ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

Perşembe Belediyesi ‘Kapalı Pazar Yeri’ ndeki sınır ihlallerini önlemek ve vatandaşın daha geniş alanda alış-verişlerini yapabilmelerini sağlamak için çizilen tezgah sınır çizgilerini tekrar elden geçirerek yeniledi.
Pazarcı esnafının daha tertipli ve düzenli olarak kendi sınırlarında tezgâh açmasını sağlayan çizgilerle pazar esnafının olası yer kargaşasının da önüne geçilmesi hedefleniyor.

DEVAMI

PERŞEMBE’YE KADIN ELİ DEĞDİ

Perşembe Belediyesine Toplum Yararına Proje kapsamında İş-Kur aracılığıyla işbaşı yapan kadın personel, beldemizdeki park ve bulvarların bakım ve temizliğini yapıyor. Zararlı otları temizleyen , çimleri biçen ve çiçeklerin bakımını yapan kadın personel sayesinde Köksal Toptan Bulvarı daha estetik bir görünüme kavuşacak.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI