Perşembe Belediyesi

CADDE VE SOKAKLARA BAŞIBOŞ HAYVAN BIRAKANLARA CEZA YAZILACAK

Duyurular

CADDE VE SOKAKLARA BAŞIBOŞ HAYVAN BIRAKANLARA CEZA YAZILACAK

Perşembe Beldemizin cadde ve sokaklarına başıboş hayvan bırakan hayvan sahiplerine belediye zabıtası tarafından ceza yazılacak.
Perşembe Beldemiz Belediye hudutları dahilindeki cadde ve sokaklara büyükbaş hayvanların başıboş bırakılması yasak olduğundan, başıboş gezen büyükbaş hayvanlar tesbit edilerek küpe numarasından hayvan sahiplerine kabahatlar kanununa göre cezai işlem yapılacaktır. İlgililere önemle duyurulur.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

EMLAK-ÇEVRE TEMİZLİK VE İLAN VERGİLERİ İÇİN SON GÜN 30 KASIM

2018 yılı EMLAK- ÇEVRE TEMİZLİK ve İLAN - REKLAM vergilerinin ikinci taksitinin tahsilatı ile Eylül ve Ekim aylarına ait SU FATURALARI’nın tahsilatına başlanmış olup, ödeme süresi 30 Kasım 2018 tarihinde sona erecektir. Halkımızın cezalı duruma düşmemesi için belirtilen tarihe kadar ödemelerini yapmaları önemle rica olunur.

DEVAMI

FENER ALAYI ve HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ DÜZENLENECEK

PERŞEMBE BELDEMİZDE FENER ALAYI ve HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ DÜZENLENECEK
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Perşembe Belediyesinin organizasyonuyla beldemizde fener alayı ve havai fişek gösterisi düzenlenecek. Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, 29 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 19.00’da Belediye Aile Çay Bahçesi önünden başlayacak olan cumhuriyet yürüyüşüne ve akabinde gerçekleştirilecek olan olan havai fişek gösterisine tüm vatandaşları davet etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI