Perşembe Belediyesi

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEMRA ÖZYURT’A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Belediyemizden Haberler

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEMRA ÖZYURT’A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Perşembe Belediye Meclisinde 4 yıldan bu yana görev yapan Semra (Çarşanba) Özyurt’a Belediye Başkanı İsmail İnam ve Meclis üyeleri doğum günü sürprizi gerçekleştirdiler. 
Perşembe Belediye Meclisinin Ağustos ayı toplantısının ardından Başkan İnam ve Belediye meclis üyesi arkadaşları Semra Özyurt için aldıkları yaş pastayı meclis toplantı salonuna getirterek doğum gününü kutladılar.
Başkan ve meclis üyesi arkadaşlarının sürprizine önce çok şaşıran Semra Özyurt, önce pastanın mumlarını üfledi ardından pastayı keserek toplantıya katılanlara ikram etti. Yaşını soranlara “Yolun yarısına geldik” diye cevap veren Semra Özyurt, Başkan İnam ve Meclis üyelerine doğum gününü kutladıkları için teşekkür etti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI