Perşembe Belediyesi

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEMRA ÖZYURT’A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Belediyemizden Haberler

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEMRA ÖZYURT’A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Perşembe Belediye Meclisinde 4 yıldan bu yana görev yapan Semra (Çarşanba) Özyurt’a Belediye Başkanı İsmail İnam ve Meclis üyeleri doğum günü sürprizi gerçekleştirdiler. 
Perşembe Belediye Meclisinin Ağustos ayı toplantısının ardından Başkan İnam ve Belediye meclis üyesi arkadaşları Semra Özyurt için aldıkları yaş pastayı meclis toplantı salonuna getirterek doğum gününü kutladılar.
Başkan ve meclis üyesi arkadaşlarının sürprizine önce çok şaşıran Semra Özyurt, önce pastanın mumlarını üfledi ardından pastayı keserek toplantıya katılanlara ikram etti. Yaşını soranlara “Yolun yarısına geldik” diye cevap veren Semra Özyurt, Başkan İnam ve Meclis üyelerine doğum gününü kutladıkları için teşekkür etti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PAZARCILARIN TEZGAH SINIR ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

Perşembe Belediyesi ‘Kapalı Pazar Yeri’ ndeki sınır ihlallerini önlemek ve vatandaşın daha geniş alanda alış-verişlerini yapabilmelerini sağlamak için çizilen tezgah sınır çizgilerini tekrar elden geçirerek yeniledi.
Pazarcı esnafının daha tertipli ve düzenli olarak kendi sınırlarında tezgâh açmasını sağlayan çizgilerle pazar esnafının olası yer kargaşasının da önüne geçilmesi hedefleniyor.

DEVAMI

PERŞEMBE’YE KADIN ELİ DEĞDİ

Perşembe Belediyesine Toplum Yararına Proje kapsamında İş-Kur aracılığıyla işbaşı yapan kadın personel, beldemizdeki park ve bulvarların bakım ve temizliğini yapıyor. Zararlı otları temizleyen , çimleri biçen ve çiçeklerin bakımını yapan kadın personel sayesinde Köksal Toptan Bulvarı daha estetik bir görünüme kavuşacak.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI