BELEDİYE BAŞKANIMIZ İSMAİL İNAM YENİ İŞYERİNİN AÇILIŞINA KATILDI...............................................

BELEDİYE BAŞKANIMIZ İSMAİL İNAM YENİ İŞYERİNİN AÇILIŞINA KATILDI...............................................

BELEDİYE BAŞKANI İNAM BELDEMİZDE HİZMETE GİREN İSTANBUL UCUZLUK PAZARI (PERŞEMBE -2)'NİN AÇILIŞINA KATILDI
Perşembe Beldemizin Cumhuriyet (PTT) Caddesi üzeri Ilgın Yapı yanında Özcan Yarbaşı’nın sahibi olduğu, İSTANBUL UCUZLUK PAZARI ( PERŞEMBE-2) adlı yeni iş yeri hizmete girdi.
Yeni işyerinin açılış merasimine Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, Perşembe Jandarma Karakol Komutanı Fikret Uslu, Merkez Mahalle Muhtarı Seyhan Keçeci, Perşembe Merkez Camii Derneği Başkanı emekli imam hatip Mehmet Kaya ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış konuşmasını yapan İlçemiz Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kandemir, helal ve bereketli kazançlar temennisiyle, yeni açılan işyerinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Kandemir’in ardından Belediye Başkanı İsmail İnam’da yaptığı konuşmada; “Özcan kardeşimiz Perşembe’de başarılı ve güzel çalışmalar yapıyor. Bugün beldemizde ikinci şubesini açıyor. Burada da güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bizlerde ilk 5 senede yaptığımız hizmetlere kaldığımız yerden devam ediyoruz. Perşembe daha güzel hizmetlere layıktır. Bunun için önümüzdeki dönemde de gayet güzel hizmetler yapmaya çalışacağız. Yeni işyerinin beldemize hayırlı olmasını diliyor, bol kazançlar temenni ediyor, hepinize saygılar sunuyorum.” Dedi. Perşembe Merkez Camii emekli imam hatibi Mehmet Kaya tarafından yapılan duadan sonra kurdele kesilerek yeni iş yerinin açılışı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı İnam kurdeleyi protokol üyeleri ile birlikte kesti.
28 Kasım 2019 Perşembe günü saat 11.00’de gerçekleştirilen açılışın ardından iş yerini gezen misafirler , işyeri sahiplerine hayırlı olması temennisinde bulunarak açılışa özel indirimlerden yararlanarak bol bol alıveriş yaptılar. Açılışa katılan misafirlere kurabiye ve meyve suyu ikram edildi.

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam