Perşembe Belediyesi

BELDEMİZE DİJİTAL REKLAM VE TANITIM PANOSU

Belediyemizden Haberler

BELDEMİZE DİJİTAL REKLAM VE TANITIM PANOSU

Perşembe Belediyesi tarafından beldemize dijital reklam ve tanıtım panosu yaptırıldı. Atatürk Caddesi ile Papatya Sokak girişine  monte edilen pano,  beldemizin tanıtımına büyük katkı yaparken, vatandaşlar tarafından da menuniyetle karşılandı.Panoda tarih,hava sıcaklığı ve reklam amaçlı yazılar yer alıyor. Belediyemiz tarafından Pirice kuyusu mevkiine de  bir adet pano daha yaptırılması planlanıyor. 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI