BAŞKAN İNAM MAKAMINI VE KOLTUĞUNU YENİ BAŞKANA BIRAKTI.......

BAŞKAN İNAM MAKAMINI VE KOLTUĞUNU YENİ BAŞKANA BIRAKTI.......

Perşembe Beldemiz Belediye Başkanı İsmail İnam, 23 Nisan’da makamını yeni Başkan Zümra Sarı’ya bıraktı.23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Perşembe Şehit Astsubay Salim Uçar İlkokulundan bir grup öğrenci, okul müdürü Şenol Özdil , sınıf öğretmenleri Yasemin Uçar ve İsmail Akyol ile birlikte 22 Nisan 2019 Pazartesi günü Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam’ı ziyaret ettiler 
Misafirlerini makamında karşılayan Başkan İsmail İnam, öğrencilerin bayramını kutlayarak ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti. Perşembe Belediye Başkanı İnam misafirleriyle sohbet ettikten sonra makamını Şehit Astsubay Şalim Uçar 4/B sınıfı öğrencisi Zümra Sarı’ya bıraktı. Yeni Başkan Sarı,Başkan İnam’a teşekkür ederek başladığı konuşmasında: 
“ Sayın Belediye Başkanım, öncelikle görevinizin hayırlı olmasını diliyorum. Bizi makamınıza kabul ettiğiniz ve bir günlüğüne de olsa makamınızı bize verdiğiniz için teşekkür ederiz. Ben yeni Perşembe Belediye Başkanı olarak okul bahçemize oyun alanı, çeşme ve beldemize spor salonu yapılması için sizin adınıza söz vermek istiyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hepimize kutlu olsun. Bize bu bayramı hediye eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e tüm arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum.” Dedi.
Perşembe Belediye Başkanı İnam’da bu düşüncelerinden dolayı Zümra Sarı’yı kutladı ve belediye olarak her konuda en güzelini yapmaya çalıştıklarını, Perşembe için çalışmalara devam ettiklerini söyledi. İnam, "Çocuklar bizim dünümüz, bugünümüz ve yarınımızdır. Eğitime çok önem veren biriyim ve eğitim için ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağım” dedi. Öğrencilerin ve öğretmenlerinin belediyeyi ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu ifade eden İnam, kendilerine ikramda bulundu.

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam