BAŞKAN İNAM’IN KURBAN BAYRAM MESAJI.........................

BAŞKAN İNAM’IN KURBAN BAYRAM MESAJI.........................

Perşembe Belediye Başkanı İsmail İNAM, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan İnam, yayınladığı mesajında şu ifadeler yer verdi:
"Saygı değer Perşembeliler,değerli hemşerilerim,
Tüm dünyayı etkisi altına alan ve halen devam eden korona virüs salgını nedeniyle birlikte kutlayıp,coşkusunu hep birlikte paylaşamamanın burukluğu içerisinde olsak da bir bayramı daha yaşayacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar,insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren,dargınlıkları unutturup barıştıran,kardeşçe kucaklaştıran,milli birlik ve beraberliği,bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir.
Bu mübarek günde dinimizin tavsiye ettiği gibi herkesin birbiri ile kucaklaşmasını,dargınlık ve küskünlüklerin kenarda kaldığı bir Bayram görmeyi temenni ediyorum.İslam Aleminde yardım,dayanışma ve şefkat duygularının zirveye çıktığı bayram günlerinin,neşe dolu geçmesini,sevgi,hoşgörü ve barış kaynağı olmasını,birlik beraberlik ve dayanışmamızı artırmasını diliyorum.Perşembe Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden beri hiç bir ayırım gözetmeksizin eşit,adil ve demokratik yaklaşımlarımızla kısıtlı imkanlarımıza rağmen,beldemizin yaşanabilir bir belde olması için elimizden gelen her türlü imkanları sağlayarak sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.Tek hedefimiz gelecek nesillerimize daha yaşanabilir bir belde bırakmaktır.
Bayramlar; kucaklaşamasak da,yan yana olamasak da coşkudur, paylaşmaktır. Tüm bu duygu ve düşüncelerle başta değerli Perşembeli hemşerilerim olmak üzere tüm ulusumuzun ve İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.Tokalaşmadan,kucaklaşmadan ayrı kutlamak zorunda olduğumuz son bayram olmasını temenni ediyor,sağlık,mutluluk ve huzur içinde geçen nice bayramlar dileği ile sevgi saygılarımı sunuyorum.
İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam