Perşembe Belediyesi

BAŞKAN İNAM’DAN 23 NİSAN MESAJI

Belediyemizden Haberler

BAŞKAN İNAM’DAN 23 NİSAN MESAJI

Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan İnam’ın mesajı şöyle:
"Özgürlüğün,eşitliğin ve adaletin dayanağı;demokrasimizin temel taşı,TBMM nin kuruluşunun 98.yıldönümü olan,ulu önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün tüm çocuklara armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun."

İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDiYE BAŞKANI

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PAZARCILARIN TEZGAH SINIR ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

Perşembe Belediyesi ‘Kapalı Pazar Yeri’ ndeki sınır ihlallerini önlemek ve vatandaşın daha geniş alanda alış-verişlerini yapabilmelerini sağlamak için çizilen tezgah sınır çizgilerini tekrar elden geçirerek yeniledi.
Pazarcı esnafının daha tertipli ve düzenli olarak kendi sınırlarında tezgâh açmasını sağlayan çizgilerle pazar esnafının olası yer kargaşasının da önüne geçilmesi hedefleniyor.

DEVAMI

PERŞEMBE’YE KADIN ELİ DEĞDİ

Perşembe Belediyesine Toplum Yararına Proje kapsamında İş-Kur aracılığıyla işbaşı yapan kadın personel, beldemizdeki park ve bulvarların bakım ve temizliğini yapıyor. Zararlı otları temizleyen , çimleri biçen ve çiçeklerin bakımını yapan kadın personel sayesinde Köksal Toptan Bulvarı daha estetik bir görünüme kavuşacak.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI