Perşembe Belediyesi

BAŞKAN İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

Belediyemizden Haberler

BAŞKAN  İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan İnam'ın mesajı şu şekilde: 
"Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ulusumuza en büyük armağanı olan laik,demokratik ve çağdaş cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatma inancı ve azmiyle Cumhuriyetimizin 95.kuruluş yıl dönümünü kutlar,sevgi ve saygılarımı sunarım."
İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELEDİYE MECLİSİ ARALIK AYI TOPLANTISINI YAPTI

Perşembe Belediye Meclisi 2018 yılı ARALIK ayı olağan meclis toplantısı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam yönetiminde 05.12.2018 Çarşamba günü saat 16.00’da Perşembe Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda gündemdeki maddeler görüşülerek karara bağlandı. ARALIK ayı toplantısında açılış-yoklama ve saygı duruşunun ardından tek gündem maddesi ; 696 sayılı K.H.K. kapsamında kurulan Çaycuma Perşembe Belediyesi Personel Limited Şirketinin ana sözleşmesindeki ‘Şirket Müdürü’nün görevlendirilmesinin görüşülmesi görüşülmesiydi.Buna göre ; Çaycuma Perşembe Belediyesi Personel Limited Şti.’ nin müdürü olarak görev yapan Belediye Fen İşleri Biriminden Harita ve Kadastro Mühendisi Mithat Çağlar KAPICI’nın Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri Daire Başkanlığı İsparta 18.nci Bölge Müdürlüğüne naklen ataması yapıldığından, şirket müdürlüğü görevine Perşembe Belediyesi Fen İşleri Biriminden İnşaat Yüksek Mühendisi Mehmet Ali KARAYILMAZ ‘ın şirket müdürü olarak görevlendirilmesine oy birliği ile karar verildi.Meclis toplantısına meclis üyeleri: İskender Yurtöz, Yaşar Durdu, Mevlüt Çelebi, Hasan Göveç, Semra Özyurt, Sabahattin Özyurt , Erhan Durdu, Satılmış Sarı ve Satılmış Mantarlı katıldı.
 


 

DEVAMI

BAŞKAN İNAM’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETLERİ..

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, beraberinde Belediye Meclis üyeleri ; Mevlüt Çelebi , Yaşar Durdu ve Semra Özyurt ile birlikte Perşembe Beldemizdeki eğitim kurumlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.
23 Kasım 2018 Cuma günü Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi ,Perşembe Anaokulu Şehit Astsubay Salim Uçar Ortaokulu ve Şehit Astsubay Salim Uçar İlkokulunu ziyaret eden heyet, eğitim kurumlarının müdürleri tarafından karşılandı.Daha sonra okulların öğretmenler odasında öğretmenlerle bir süre sohbet eden Başkan İnam ve Meclis üyeleri, okullarda görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladılar. Perşembe Belediye Başkanı İnam, eğitim kurumlarında öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmalarda; eğitim öğretime çok önem veren bir insan olduğunu belirterek, “Eğitim öğretim olmadan bu memleketin kalkınması mümkün değil. Bunu da sizler başaracaksınız. Sizlere güveniyoruz. Okullarımızın ne ihtiyacı varsa belediye olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.” Diye konuştu.Başkan İnam öğretmenler günü münasebetiyle yayımladığı mesajında da şu ifadelere yer verdi: "“ Ulusları kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir” diyen baş öğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün aydınlattığı yolda, çağdaş eğitimin öncüleri olan ve geleceğimizi kuran değerli öğretmenlerimizin “ öğretmenler günü kutlu olsun."DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI