Perşembe Belediyesi

BAŞKAN İNAM ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

Belediyemizden Haberler

BAŞKAN İNAM ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI


Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, “Anneler Günü” münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan İnam’ın mesajı şöyle:
“Hayatımızın her anında yanımızda olan sabrın, fedakarlığın,karşılıksız sevgi ve şefkatin simgesi, toplumun temel değerlerinin esası olan aile kurumunda en zorlu ancak en yüce sorumluluğu üstlenen; sevgi ve merhametin sınırsız olan tüm annelerimizin anneler gününü yürekten kutlar, saygılar sunarım”
İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI