BAŞKAN İNAM’A ZİYARETLER SÜRÜYOR

BAŞKAN İNAM’A ZİYARETLER SÜRÜYOR

BAŞKAN İNAM’A ZİYARET

ÇAYDER ‘DEN BAŞKAN İNAM’A ZİYARET

Çaycuma Kültür ve Yardımlaşma Derneği (ÇAYDER) Başkanı Ramazan Taşdemir, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından,ikinci kez Perşembe Belediye Başkanı seçilen İsmail İnam’ı makamında ziyaret etti.
Belediye Başkanı İnam’ı tebrik eden Ramazan Taşdemir başarılar diledi.
Taşdemir derneğin çalışmaları hakkında Belediye Başkanı İnam’a bilgi verirken karşılıklı görüş alış veriş verişinde bulunuldu.
Belediye Başkanı İnam, ÇAYDER yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.


ÇAYCUMA MÜFTÜLÜĞÜNDEN BAŞKAN İNAM'A ZİYARET...
Çaycuma İlçe Müftüsü Ayhan ERMİŞ, beraberinde Vaiz Mustafa Bayduz ve Murakıp Cemaletttin Torun ile birlikte Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam'ı makamında ziyaret ederek ikinci kez belediye başkanı seçilmesinden dolayı kutlayıp hayırlı olsun dileğinde bulundu. Belediye başkanı ismail İnam, Müftü Ermiş ve personeline nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİNDEN BAŞKAN İNAM'A KUTLAMA ZİYARETİ...
31 Mart yerel seçimlerinde ikinci kez Belediye Başkanı seççilen İsmail İnam'a ziyaretler devam ediyor.
CHP'den İl Genel Meclisi üyeliğine seçilen Ramis Muslu ve Burhanettin Çakır, ikinci kez Perşembe Belediye Başkanı seçilen İsmail İnam’ı makamında ziyaret ederek Başkanlığının ikinci döneminde de başarılar dileyerek kutladılar. Başkan İnam, Muslu ve Çakır'a ziyaretleri için teşekkür ederek kendilerine başarılar diledi.
USTA ÖĞRETİCİLERDEN BAŞKAN İNAM'A KUTLAMA ZİYARETİ...
Usta öğreticiler Mihrican Delibasan ve Şenay Öner, Başkan İsmail İnam'ı makamında ziyaret ettiler.
Perşembe Kadın Giyim ve Modelist Yardımcılığı Mesleki Eğitim Kursu usta öğreticisi Mihrican Delibasan ve Perşembe Nakış Kursu usta öğreticisi Şenay Öner, 31 Mart yerel seçimlerinde ikinci kez Perşembe Belediye Başkanı seçilen İsmail İnam’ı kutlayarak Başkanlığının ikinci döneminde de başarılar dilediler.Başkan İnam, Delibasan ve Öner'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam