Perşembe Belediyesi

BAŞKAN İNAM 30 AĞUSTOS MESAJI YAYINLADI

Belediyemizden Haberler

BAŞKAN İNAM 30 AĞUSTOS MESAJI YAYINLADI

Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, '30 Ağustos Zafer Bayramı ve Silahlı Kuvvetler Günü' münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Belediye Başkanı İnam mesajında şu ifadelere yer verdi. 
“Ulusumuzun özgürlük ve bağımsızlık yolunda attığı en önemli adımlardan biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor; Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarının aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum. Ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün yolunda; durmadan, yorulmadan ilerlemeye devam edeceğiz.”

İsmail İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI