Perşembe Belediyesi

BAŞKAN İNAM 19 MAYIS MESAJI YAYIMLADI

Belediyemizden Haberler

BAŞKAN İNAM 19 MAYIS MESAJI YAYIMLADI


Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma , Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.
Başkan İnam mesajında şu ifadelere yer verdi. 
"Egemenliğimizin,esaretten kurtuluşumuzun ve cumhuriyetimizin kuruluşunun temellerinin atıldığı bu günde 19 Mayıs Atatatürk ’ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyor, ulu önderimiz Atatürk'ü büyük bir özlem ve bağlılıkla, kurtuluş savaşımızın kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyor, selam ve saygılar sunuyorum.

İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAKANI

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI