Perşembe Belediyesi

BAŞKAN İNAM 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA VE GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI TÖRENİNE KATILDI

Belediyemizden Haberler

BAŞKAN İNAM 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA VE GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI TÖRENİNE KATILDI

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” tüm yurtta olduğu gibi Perşembe Beldemizde de coşkuyla kutlandı.
19 Mayıs 2018 Cumartesi günü Perşembe Filiz Rifat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi bahçesinde açık ve güneşli bir havada gerçekleştirilen kutlama törenine Belediye Başkanı İsmail İnam Belediye Meclis üyeleriyle birlikte iştirak etti. Başkan İnam, Okulda yapılan kızlar arası voleybol turnuvasında 1.nci olan 11-C sınıfı takımına madalyalarını takdim ederek kendilerini kutladı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI