Perşembe Belediyesi

BAŞKAN İNAM 15 TEMMUZ MESAJI YAYIMLADI

Belediyemizden Haberler

BAŞKAN İNAM 15 TEMMUZ MESAJI YAYIMLADI

Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, “15 Temmuz Şehitlerimizi Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü" münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan İnam’ın mesajı şu şekilde: “15 Temmuz 2016 tarihinde vatan hainleri tarafından millete ve devlete yönelik darbe girişimine karşı koyan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi saygı ile anıyorum.”
İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKAN

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PAZARCILARIN TEZGAH SINIR ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

Perşembe Belediyesi ‘Kapalı Pazar Yeri’ ndeki sınır ihlallerini önlemek ve vatandaşın daha geniş alanda alış-verişlerini yapabilmelerini sağlamak için çizilen tezgah sınır çizgilerini tekrar elden geçirerek yeniledi.
Pazarcı esnafının daha tertipli ve düzenli olarak kendi sınırlarında tezgâh açmasını sağlayan çizgilerle pazar esnafının olası yer kargaşasının da önüne geçilmesi hedefleniyor.

DEVAMI

PERŞEMBE’YE KADIN ELİ DEĞDİ

Perşembe Belediyesine Toplum Yararına Proje kapsamında İş-Kur aracılığıyla işbaşı yapan kadın personel, beldemizdeki park ve bulvarların bakım ve temizliğini yapıyor. Zararlı otları temizleyen , çimleri biçen ve çiçeklerin bakımını yapan kadın personel sayesinde Köksal Toptan Bulvarı daha estetik bir görünüme kavuşacak.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI