2019 RAMAZAN ŞENLİKLERİ SON HAFTA YAPILAN ETKİNLİKLERLE SONA ERDİ............................

2019 RAMAZAN ŞENLİKLERİ SON HAFTA YAPILAN ETKİNLİKLERLE SONA ERDİ............................

Perşembe Belediyesi tarafından bu yıl dördüncü kez düzenlenerek geleneksel hale gelen ve Ramazan ayı boyunca her hafta Pazar günleri sergilenen 2019 Ramazan Şenlikleri, son hafta yapılan etkinliklerle sona erdi. Şenlik programının dördüncüsü 2 Haziran 2019 Pazar günü akşam Cevat Özyurt Belediye Aile Çay Bahçesinde gerçekleştirildi.
Saat 21.30’da başlayan programa çocuklarıyla birlikte gelen bay bayan vatandaşlar hoşça vakit geçirirken çocuklar da doyasıya eğlendi. Son hafta düzenlenen etkinliklerde Karabük ilinden beldemize gelen Çaça Organizasyon grubu üyeleri, çocuklara Kavuklu İbiş gösterisi sundular. 
Ayrıca palyaçolar da çocuklarla eğlenceli oyunlar oynayarak çeşitli yarışmalar yaptılar. Palyaçolar , çocuklarla yaptıkları yarışmalarda kazananlara hediyeler verdiler. Ayrıca çocuklara patlak mısırı dağıtımı gerçekleştirdiler. Bu haftaki programı Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, belediye meclis üyeleri ve Saltukova Belediye Başkanı Alim Genç’de izledi. izledi . Programdan sonra izleyicilere kapanış konuşması yapan Belediye Başkanı İsmail İnam, “Ramazan ayı boyunca hafta sonu yapılan ramazan etkinliklerini umarım beğenmişsinizdir, eğlenmişsinizdir. Sizlerde isterseniz inşallah gelecek seneye aynı arkadaşlarla devam etmek isteriz. Katılımınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Gelecek sene buluşmak üzere hepinize hayırlı akşamlar diliyorum. Şimdiden Ramazan bayramınızı kutluyor, hayırlı bayramlar diliyorum. Sağolun.” Dedi.

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam