Perşembe Belediyesi

2018 RAMAZAN ŞENLİKLERİ SON HAFTA YAPILAN ETKİNLİKLERLE SONA ERDİ.

Belediyemizden Haberler

2018 RAMAZAN ŞENLİKLERİ SON HAFTA YAPILAN ETKİNLİKLERLE SONA ERDİ.

Perşembe Belediyesi tarafından bu yıl üçüncü kez düzenlenen ve Ramazan ayı boyunca her hafta Cumartesi günleri sergilenen 2018 Ramazan Şenlikleri dördüncü ve son hafta yapılan etkinliklerle sona erdi. Ramazan Şenlikleri kapsamında , Perşembe Belediye Aile Çay Bahçesinde düzenlenen etkinliklerde bu hafta palyaço show ve illüzyon gösterisi gerçekleştirildi. Çocuklarıyla birlikte Belediye Aile Çay Bahçesini dolduran vatandaşların her hafta 3 saat boyunca hoşça vakit geçirdiği programlarda çocuklar da eğlencenin tadına vardı.9 Haziran 2018 Cumartesi akşamı 21.30’de başlayan programda Gökçebey İlçesinden Beldemize gelen "Tiyatro Mil" üyeleri tarafından sergilenen ilizyon ve palyaço gösterisi minikler tarafından ilgiyle ve heyecanla izlendi. Tiyatro Mil yönetmeni Kemal Danacı ; “ "Bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkürler.Çocuklar mutlu olsun diye önceki haftalarda olduğu gibi yine yoğun bir katılım sağlayıp ilgi ve alakalarını bizlerden eksik etmeyentüm Perşembelilere , Belediye Başkanı sayın İsmail İnam'a ve personeline Tiyatro Mil ailesi olarak teşekkür ederiz.”.Dedi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

CUMHURİYET CADDESİNDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

Perşembe Belediye ekipleri tarafından beldemiz Cumhuriyet Caddesi Karanfil Sokakta beton parke yol ve kaldırım çalışması yapılıyor.Üç gün önce başlayan çalışmalar kapsamında yolun eğimi düzeltilerek deforme olmuş parke taşları da yenileriyle değiştiriliyor

DEVAMI

YAĞMUR SUYU IZGARALARI TEMİZLENİYOR

Perşembe Belediyesi , Sonbahar ve Kış mevsiminde artması beklenen yağışlardan doğabilecek olası sel baskınlarına karşı yağmur suyu giderlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması için ızgara ve yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının temizliğine başladı. 
7 Eylül 2018 Cuma günü beldemiz Atatürk caddesinde çalışmalarını sürdüren ekiplere, Çaycuma Belediyesinden gelen İtfaiye ekibi de yardımcı oldu. Ekipler, yağmur suyu hatları ve ızgaralarda biriken malzemeleri temizleyerek kanalizasyon deşarjının kolaylıkla sağlanabilmesi için basınçlı suyla temizlik çalışması yaptı. Çalışmalara Belediye Meclis üyesi Mevlüt Çelebi nezaret etti.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI