Perşembe Belediyesi

2018 RAMAZAN ŞENLİKLERİ SON HAFTA YAPILAN ETKİNLİKLERLE SONA ERDİ.

Belediyemizden Haberler

2018 RAMAZAN ŞENLİKLERİ SON HAFTA YAPILAN ETKİNLİKLERLE SONA ERDİ.

Perşembe Belediyesi tarafından bu yıl üçüncü kez düzenlenen ve Ramazan ayı boyunca her hafta Cumartesi günleri sergilenen 2018 Ramazan Şenlikleri dördüncü ve son hafta yapılan etkinliklerle sona erdi. Ramazan Şenlikleri kapsamında , Perşembe Belediye Aile Çay Bahçesinde düzenlenen etkinliklerde bu hafta palyaço show ve illüzyon gösterisi gerçekleştirildi. Çocuklarıyla birlikte Belediye Aile Çay Bahçesini dolduran vatandaşların her hafta 3 saat boyunca hoşça vakit geçirdiği programlarda çocuklar da eğlencenin tadına vardı.9 Haziran 2018 Cumartesi akşamı 21.30’de başlayan programda Gökçebey İlçesinden Beldemize gelen "Tiyatro Mil" üyeleri tarafından sergilenen ilizyon ve palyaço gösterisi minikler tarafından ilgiyle ve heyecanla izlendi. Tiyatro Mil yönetmeni Kemal Danacı ; “ "Bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkürler.Çocuklar mutlu olsun diye önceki haftalarda olduğu gibi yine yoğun bir katılım sağlayıp ilgi ve alakalarını bizlerden eksik etmeyentüm Perşembelilere , Belediye Başkanı sayın İsmail İnam'a ve personeline Tiyatro Mil ailesi olarak teşekkür ederiz.”.Dedi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

PERŞEMBE BELDEMİZDE FENER ALAYI VE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, Perşembe Belediyesinin organizasyonuyla beldemizde fener alayı ve havai fişek gösterisi düzenlendi. 29 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 19.00’de Belediye Aile Çay Bahçesi önünden dev Türk bayrağı açarak Cumhuriyet (PTT) Caddesine doğru yürüyüşe geçen kortej , Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL bandosu eşliğinde Özsamey Caddesini takiben, Atatürk Caddesinden yürüyüşün başladığı Aile Çay Bahçesi önüne kadar yürüdü. Gençlerin söylediği marşlar eşliğinde yürüyen gruba vatandaşlar da alkışlarla destek verdi. Yürüyüşün ardından Belediye Aile Çay Bahçesi önünde gerçekleştirilen havai fişek gösterisiyle etkinlik sona erdi. Perşembe Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Havai Fişek Gösterisi" de ilgiyle izlendi. Yürüyüşe Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclis üyeleri, Perşembe Jandarma Karakol Komutanı Fikret Uslu, Filiz Rıfat Güpgüpoğlu ÇPAL Müdürü Muhammet Ardıç, CHP Belde Başkanı Mevlüt Çelebi, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

DEVAMI

BAŞKAN İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL İNAM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI
Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan İnam'ın mesajı şu şekilde: 
"Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ulusumuza en büyük armağanı olan laik,demokratik ve çağdaş cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatma inancı ve azmiyle Cumhuriyetimizin 95.kuruluş yıl dönümünü kutlar,sevgi ve saygılarımı sunarım."
İSMAİL İNAM
PERŞEMBE BELEDİYE BAŞKANI

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • BELEDİYE ÇAY BAHÇESİ
  • KAVŞAKLAR
  • İNÖNÜ CADDESİ
  • PAPATYA SOKAK

Videolar

  • BAŞKAN İNAM MAKAMINI YENİ BAŞKANA BIRAKTI