PERŞEMBE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE BETON PARKE YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR…..............

  PERŞEMBE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE  BETON  PARKE YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR…..............

Perşembe Küçük Sanayi Sitesinde bordür yerleştirme çalışmalarının tamamlanmasının ardından 4 Mart 2021 Perşembe günü başlayan kilitli beton parke yol çalışması devam ediyor.
Perşembe Küçük Sanayi Sitesinde 9 bin 500 metrekarelik alanda yapılacak olan beton parke çalışması sayesinde Perşembe Küçük Sanayi Sitesi, kışın çamur ve çukurdan, yazın da tozdan kurtarılmış olacak.
Küçük sanayi sitesine döşenecek olan 9 bin 500 metrekare kilitli parke taşı, sanayi sitesinde iş yeri bulunan esnaf ve sanatkârların maddi katkıları ve ilimiz Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu’nun destekleriyle temin edildi. İşçilik ve iş makinesi desteği ile bordür taşlarının yarısının temini de Perşembe Belediyesi tarafından gerçekleştirildi.
Diğer yandan sitenin asayiş ve emniyetini sağlamak için 24 saat kayıt yapabilecek gece görüşlü kameralarla donatılacak olan mobese kamera sisteminin büyük bölümü tamamlandı.
Kamera sistemi çalışması için direk dikimine nezaret eden Küçük Sanayi Sitesi Yönetim kurulunun çiçeği burnunda yeni Başkanı Hüseyin Baoğlu, elinde kazama kürekle çalışmalara bizzat katılarak örnek oluyor.
Küçük sanayi sitesinde başlatılan çalışmalardan memnuniyetini dile getiren site esnafı , İlimiz milletvekili Ahmet Çolakoğlu , Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve sitenin hamarat başkanı Hüseyin Baloğlu ve yönetim kuruluna teşekkür ettiler. Çalışmaların 2 ayda tamamlanması planlanıyor. 1994 yılında temeli atılan Perşembe Küçük Sanayi Sitesi, çarşı merkezindeki esnaf ve sanatkârların yeni işyerlerini taşınmasıyla birlikte 2013 yılında hizmete girmişti.

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam