BELDEMİZDE CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI BAŞLADI...........................................................................

 BELDEMİZDE CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI BAŞLADI...........................................................................

Perşembe Beldemizde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Atatürk anıtı önünde protokolün katıldığı çelenk sunum töreni düzenlendi.
Cumhuriyetin ilanının 96.ncı yıldönümünü kutlama programı kapsamında; 28 Ekim 2019 Pazartesi günü saat 12.30’da Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam tarafından Atatürk heykeline çelenk sunumu gerçekleştirildi. Filiz Rıfat Güpgüpoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Muhammet Ardıç yönetiminde gerçekleştirilen törene; Belediye Başkanı İsmail İnam, Belediye Meclis üyeleri, Perşembe Jandarma Karakol Komutanı Fikret Uslu, Beldemiz okul müdürleri, öğretmenler, muhtarlar , siyasi parti ve STK temsilcileri, Perşembe Belediyespor Kulübü yöneticileri ve öğrenciler katıldı. Çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunularak hep birlikte İstiklal Marşı okundu.
Kutlamaların 29 Ekim 2019 Salı günü Perşembe Şehit Astsubay Salim Uçar Ortaokulu bahçesinde devam edeceği, aynı gün akşam saat 18.30’da da fener alayı ve havai fişek gösterisi düzenleneceği açıklandı. Başkan İnam, 29 Ekim 2019 Salı günü sabah 09.30’da Aile Çay Bahçesi önünden Şehit Asb.Salim Uçar Ortaokulu’na kadar sürecek olan olan kortej yürüyüşüne ve akabinde saat 10.00’da okul bahçesinde yapılacak olan kutlama törenlerine ; akşam saat 18.30’da da Belediye Aile Çay bahçesi önünden bando eşliğinde yapılacak olan fener alayı yürüyüşü ve heykel önünde gerçekleştirilecek olan havai fişek gösterisine tüm halkımızı davet etti.

 

 

 
 
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam
Başkan

Perşembe Belediye Başkanı

İsmail İnam